Web Tasarım Fiyatları

Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

İşinizi bir üst seviyeye taşıyacak profesyonel web tasarım hizmeti sunuyoruz. Size özel hazırlanmış hızlı altyapılı, mobil uyumlu ve seo optimizasyonlu web sitelerini en uygun  Web Tasarım Fiyatları garantisi sunarak tasarlıyoruz. Günümüzde en güncel teknolojiyi baz alarak responsive tasarımlı (her cihaza uyumlu) web sitesi ile rakiplerinizden sıyrılarak daha ön planda olun ve müşteri elde edin.

Daha önce bir web sitesi sahibi iseniz, web sitenizden memnun değil veya tasarımsal değişiklik vs. istiyorsanız bizimle iletişime geçerek google seo uyumlu, mobil uyumlu, hızlı altyapılı ve güvenlik sertifikalı bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Web Tasarım fiyatları projeye göre değişiklik göstermektedir. Ürün listeleme özelliği bulunan ve müşterilerinize ürünlerinizi sunabileceğiniz web siteniz ile dükkanınız kapalı bile ola 7/24 açık web siteniz ile ürünlerinizi sunabilir veya hizmetlerinizi verebilirsiniz.

Ortalama web sitesi fiyatları projeye bağlı olarak 1.499 ₺ – 4.000 ₺ arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte özgün bir proje 10.000₺ ila 20.000₺ arasında olabilmektedir. 

Google Reklamları ile En Üst Sıraya Çıkın.
Google Reklamları ile En Üst Sıraya Çıkın.

Web Tasarım Sitesi Fiyatları

Web tasarım sektöründe hızla büyüyen firmamız, müşteri memnuniyetini baz alarak hareket etmektedir. İstanbul Anadolu bölgesinde yer alan ofisimizde müşterilerimize hizmet sunarak işletmelerini dijital ortama taşıyor ve potansiyellerini yükseltiyoruz.

Web tasarım fiyatlarında çok dikkatli olmalısınız. İşletmenizi veya markanızı emanet edeceğiniz firma veya şahısın referanslarının olmasına ve yorumlarının olmasına özen göstermelisiniz. Birçok müşterimiz web tasarım sektöründe mağdur olmuş ve bu gerekçe ile başka bir web sitesi yaptırmıştır. Web sitesi firmanızın kurumsallığını yansıtan en önemli unsurdur. Web sitesi ile alışılmış reklam araçlarına göre daha yüksek potansiyellere daha uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Örneğin bir kartvizit veya broşür ile sadece yakın bölgelere firmanızı tanıtabiliyor iken bir web sitesi ile tüm Türkiye’ye veya tüm dünyaya firmanızı tanıtabilirsiniz. Online ödeme olarak yani kredi kartı ile ödeme alarak e-ticaret ortamına girebilir veya kurumsallığınızı yansıtabilirsiniz.

Hizmet sektöründe yer alıyor iseniz hizmet verdiğiniz bölgede en üst sırada çıkarak müşteri potansiyelinizi her geçen gün yükseltebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile reklam vererek veya seo çalışması yaptırarak müşterilerinize ulaşmak Buy Media Agency ile artık çok kolay. 

Buy Media Agency olarak tüm süreçte yanınıza oluyor ve en kaliteli web sitesini hazırlamaktayız. Günümüz teknolojisine uygun altyapılı, yönetim panelli, hızlı ve seo uyumlu web siteleri tasarlamaktayız. Web sitenizin seo uyumlu ve hızlı olması çok önemlidir. Google’ın her yıl uyguladığı güncellemeleri takip ederek web sitelerinizi güncelliyoruz.

Web tasarım fiyatları konusunda bir diğer önemli unsur yıllık ödeme fiyatlarıdır. Lisans bedeli, tema bedeli vb. gibi söylemler ile yıllık 1.000₺ vb. gibi rakamlar bizim firmamızda yoktur. Buy Media Agency olarak ahlak temelli ticareti baz alarak hareket etmekteyiz. Yıllık yenileme ücretleri domain, hosting ve ssl sertifikası masraflarıdır. Bu masraflar web sitenizin ne kadar boyut kapladığı, trafiğinizi karşılayabilecek hosting paketi, domain masrafınız ve güvenlik sertifikası masrafınızdır. Diğer firmaların yıllık yenileme ücreti olarak almış olduğu tutarın %20’si ile sitenizi yenileyebiliriz.

Web Tasarım Fiyatlarını etkileyen birçok madde vardır. Bu maddeler kısaca;

 • Web sitesinin içerisinde olmasını istediğiniz özellikler. Örnek verecek olursak;
  • Rezarvasyon Eklentisi, Müşteri Form Eklentisi, Instagram Entegrasyonu, Kredi Kartı ile Ödeme Entegrasyonu vb.
 • Web Sitesinin Sunucu Masrafları.
 • Web Sitesinin Kaç Sayfadan Oluşacağı.
 • Web Sitesinin Seo Ayarlamaları.

Web Tasarım Ücretleri

Web tasarım özellikleri bir çok etkene bağlı olarak değişmekte olup, müşterinin istekleri doğrultusunda geniş bir web tasarım projesi olabilmektedir. Genel anlamda en basit haliyle bir web sitesi hosting, domain, ssl sertifikasından oluşmaktadır. En temel özellikleri tamamladıktan sonra web tasarım müşterisinin isteklerine göre makale yazabilecekleri, video/fotoğraf paylaşabilecekleri, ürünlerini yayınlayabildiği ve form toplayabilecekleri alanlarla dolduruyoruz. Ayırca web sitesi içerisine sosyal medya entegrasyonları ve whatsap entegrasyonu kurarak günümüz teknolojisini müşterilerimize sunuyoruz.  Buymedia Web Tasarım müşterilerine desteğini web sitesi tesliminden sonra da devam ettirerek müşterilerini yaşanabilecek olumsuzluklarla baş başa bırakmamaktadır. Ayrıca web sitesi bittikten sonra müşteriye teslim edilen yönetim paneli kullanım kılavuzu ile tamamen kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Web sitesi bittikten sonra müşteri oluşturduğumuz web sitesine olumlu raporu verirse seo optimizasyonu, ADS hesap optimizasyonu gibi ayarlarını gerçekleştirdikten sonra proje bitişini gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım Paketlerimizde, Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için oluşturduğumuz en uygun fiyatları web tasarım paketimiz mevcuttur. Bu web tasarım paketinde Arama Motorları Üzerinden (Google) müşteri bulabilmeniz için Google ADS kurulum ve optimizasyonu, Whatsapp Hemen Mesaj At Modülleri, Instagram Entegrasyonu mevcuttur. Bir işletmenin tüm ihtiyaç duyduğu sayfalar ve özellikler bu web tasarım paketimizin içerisinde yer almaktadır. Web Tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

PaketPeşin Fiyat12 Ay Taksitli Fiyat
Başlangıç Paketi1.499₺1.712₺
Gelişmiş Paketi1.999₺2.298₺
Profesyonel Paketi2.4992.873₺
 
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Taksit imkanı yalnızca kredi kartlarında geçerlidir.

 

Web Tasarım Fiyatları
Web Tasarım Fiyatları

Enflasyonla Mücadele Kapsamında, İşletmelerimize destek olmak adına, en uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktayız. Ek olarak 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı mevcuttur. Kredi kartı ile taksitlendirmede herhangi bir şekilde vade farkı uygulamıyoruz. Tamamen bankanızın sizlere vermiş olduğu taksit tutarı üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için yukarıda anlatmış olduğumuz web tasarım paketimiz 1.000₺+KDV şeklindedir. Kredi kartına 12 ay taksit imkanı mevcuttur. Dilerseniz kredi kartınız ile ödeme yaparak finansınızı koruyabilirsiniz.

Kurumsal ve Profesyonel web tasarım paketlerimiz için bizlere ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Mail altyapıları, Kredi Kartı ile Ödeme Entegrasyonları vs. ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimiz yardımcı olacaktır.

 

 

Web Sitesinin Önemi

Araştırmalara göre, bir web sitesine sahip olan işletmenin müşteri potansiyeli daha da yüksek olduğu yöndedir. Çünkü işinizi ve işletmenizi tanıtan dijital bir kartvizit ile isterseniz bölgenize, isterseniz tüm dünyaya hizmet veren bir firma olabilirsiniz.

 • İnternet üzerinden daha fazla kişiye daha düşük maliyetlerle ulaşma imkânı sağlar.
 • Web sitesi üzerinden sunulan bilgiler, site sahibinin uygun gördüğü sıklıkta güncellenebilir.
 • Web sitesinin sahibi aynı zamanda web sitesinin alan adındaki uzantıyla mail adresine de sahip olur. Bu şekilde bir mail adresi; Hotmail, Gmail, Yandex gibi popüler mail servislerinin sunduğu mail adreslerine nazaran daha ciddi ve kurumsal bir imaj sunar.

 

İpucu : Hızlı açılan web sitelerine sahip olarak ziyaretçilerinizi müşterinize dönüştürebilirsiniz.Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

Sıkça Sorulan Sorular

✅ Firma Vergi Levhası;✅ Onaylı Kurumsal Şirket
✅ Firma Çalışan Durumu;✅ Yeterli Personel Sahipliği
✅ Firma Kuruluş;✅2015’ten Beri Hizmet
Firma Görünüm Tablosu

 

 

 

 

 

2022 Yılında Web Tasarım Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Web Siteniz Kaliteli ve Özgün Olmalıdır.
  • Web sitenizin görünümü kadar içeriği de şık ve okunaklı olmalıdır. Müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi yormayan, basit kullanabilecekleri bir web sitesi olmalıdır. Görsellerin sizlere ait olması çok büyük avantaj sağlayacaktır. Hem SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) açısından hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilir.
 • Web Siteniz Seo Uyumlu Olmalıdır.
  • Web sitenizin başlığı, açıklamaları, görselleri ve hızı seo açısından çok önemli değere sahiptir. Bu sebepten dolayı web sitesi yaptırırken bu hususlara dikkat etmelisiniz.
 • Mobil Uyuma Önem Gösterin.
  • Web sitenizin ziyaretçileri büyük ihtimal ile çoğunluk açısından Mobil kullanıcılarınızdan gelecektir. Günümüzde internet aramalarının büyük bir çoğunluğu mobil üzerinden gerçekleşir. Mobil uyumlu bir internet siteniz yok ise ziyaretçileriniz sitenizi üst sıralarda görmez. web sitenize girdiğinde ise sitenizi kolay bir şekilde kullanamaz.

Dilerseniz, Numaranızı Bırakın. Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın. 

 

 

Buy Media Agency Ofis
Buy Media Agency Ofis

Ofisizimi incelemek için tıklayınız.

Puan Seçin
[Total: 2 Average: 5]