Web Tasarım Fiyatları 2022 – En Uygun Web Sitesi Fiyatları

Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Fiyatları 2022

Web Tasarım Fiyatları 2022 çok göreceli bir kavramdır. Çünkü birçok etkene bağlıdır. Web sitenizde olmasını istediğiniz özellikler, sayfa sayıları, sunucu hızı vb. baz alındığında ortalama bir fiyat çıkmaktadır. Web Tasarım Fiyatları 2022 yılında Buy Media Agency olarak, web tasarım sektöründe en uygun fiyatlar ile çalışmamızın asıl sebebi önce müşteri memnuniyeti, sonra kazanç olarak ilerlemektedir. Bunun sebebi ise biz müşterilerimizi referansımız haline getirmek ve işimizi bu şekilde ileri taşımayı hedefliyoruz.

Web Tasarım Fiyatlarını etkileyen birçok madde vardır. Bu maddeler kısaca;

 • Web sitesinin içerisinde olmasını istediğiniz özellikler. Örnek verecek olursak;
  • Rezarvasyon Eklentisi, Müşteri Form Eklentisi, Instagram Entegrasyonu, Kredi Kartı ile Ödeme Entegrasyonu vb.
 • Web Sitesinin Sunucu Masrafları.
 • Web Sitesinin Kaç Sayfadan Oluşacağı.
 • Web Sitesinin Seo Ayarlamaları.

En Güncel Web Tasarım Fiyatları 2022 Nedir ?

Web Tasarım Fiyatları hakkında 2022 yılında en uygun fiyatlar ile çalışıyoruz.
Web Tasarım Fiyatları hakkında 2022 yılında en uygun fiyatlar ile çalışıyoruz.

Web Tasarım Paketlerimizde, Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için oluşturduğumuz en uygun fiyatları web tasarım paketimiz mevcuttur. Bu web tasarım paketinde Arama Motorları Üzerinden (Google) müşteri bulabilmeniz için Google ADS kurulum ve optimizasyonu, Whatsapp Hemen Mesaj At Modülleri, Instagram Entegrasyonu mevcuttur. Bir işletmenin tüm ihtiyaç duyduğu sayfalar ve özellikler bu web tasarım paketimizin içerisinde yer almaktadır.

Enflasyonla Mücadele Kapsamında, İşletmelerimize destek olmak adına, en uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktayız. Ek olarak 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı mevcuttur. Kredi kartı ile taksitlendirmede herhangi bir şekilde vade farkı uygulamıyoruz. Tamamen bankanızın sizlere vermiş olduğu taksit tutarı üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için yukarıda anlatmış olduğumuz web tasarım paketimiz 1.000₺+KDV şeklindedir. Kredi kartına 12 ay taksit imkanı mevcuttur. Dilerseniz kredi kartınız ile ödeme yaparak finansınızı koruyabilirsiniz.

Kurumsal ve Profesyonel web tasarım paketlerimiz için bizlere ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Mail altyapıları, Kredi Kartı ile Ödeme Entegrasyonları vs. ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimiz yardımcı olacaktır.

 

 

 

2022 Yılında Web Tasarım Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Web Siteniz Kaliteli ve Özgün Olmalıdır.
  • Web sitenizin görünümü kadar içeriği de şık ve okunaklı olmalıdır. Müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi yormayan, basit kullanabilecekleri bir web sitesi olmalıdır. Görsellerin sizlere ait olması çok büyük avantaj sağlayacaktır. Hem SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) açısından hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilir.
 • Web Siteniz Seo Uyumlu Olmalıdır.
  • Web sitenizin başlığı, açıklamaları, görselleri ve hızı seo açısından çok önemli değere sahiptir. Bu sebepten dolayı web sitesi yaptırırken bu hususlara dikkat etmelisiniz.
 • Mobil Uyuma Önem Gösterin.
  • Web sitenizin ziyaretçileri büyük ihtimal ile çoğunluk açısından Mobil kullanıcılarınızdan gelecektir. Günümüzde internet aramalarının büyük bir çoğunluğu mobil üzerinden gerçekleşir. Mobil uyumlu bir internet siteniz yok ise ziyaretçileriniz sitenizi üst sıralarda görmez. web sitenize girdiğinde ise sitenizi kolay bir şekilde kullanamaz.

Dilerseniz, Numaranızı Bırakın. Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın. 

 

Buy Media Agency Hakkında

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgi 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

 

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al