Web Sitesi Tasarımı | Web Tasarım

Web Tasarım Fiyatları

Buy Media Agency olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte işletmenizi bir üst seviyeye taşıyan web tasarımı hizmeti sunmaktayız. 2015 Yılından beri web tasarım sektöründe İstanbul Kartal’da bulunan ofisimizde sektörde öncü firma olarak hizmet sunmaktayız. Web Sitesi Tasarımı alanında işinde uzman personellerimiz ile faaliyet gösteriyoruz.

Web Sitesi Tasarımı küçük, orta ve büyük işletmelerin kurumsallığını yansıtan, hizmetlerini sunan ve referanslarını paylaşabileceği dijital pazarlamanın bir alanıdır. Dijital pazarlama ile işletme veya şahıslar müşterilerine ulaşabilir hizmet sağlayabilirler. Arama motorlarında (Google, Yandex, Yahoo vb.) üst sıraya çıkarak müşterilerinize ulaşabilir ve işinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

İşinizi internete taşımanın birçok farklı alanı mevcuttur. Örneğin internet üzerinden bir satış yapmak istiyorsanız e-ticaret sitesi sahibi olmalısınız. Hizmet sektöründe yer alıyorsanız bir web sitesi ile reklam vermeli veya seo çalışması yapmalısınız. Reklam veya seo ile web sitenizi üst sıralara taşıyabilir ve bölgenizde iş potansiyelinizi daha da arttırabilirsiniz.

İş potansiyeli arttırmak için en kısa yol bir web sitesi ve reklamdır. Web siteniz sizin isteğinize özel hazırlanması, güvenlik sertifikalı olması, mobil uyumlu ve hızlı açılabilir bir sayfa olması vb. gibi birçok etken mevcuttur. Buy Media Agency olarak web sitesi tasarımı sektöründe siz değerli müşterilerimizin yanında olarak en uygun fiyat garantisi ile danışmanlık ve hizmet sunuyoruz.

Danışmanlık hizmetimiz ile birlikte müşterilerinize nasıl ulaşabilir olacağınızı, Google’da reklam verirken yaşayabileceğiniz sorunları vb. her türlü konuda personellerimiz ile sizlere destek oluyoruz.

Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Web Tasarım Paketlerimizde, Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için oluşturduğumuz en uygun fiyatları web tasarım paketimiz mevcuttur. Bu web tasarım paketinde Arama Motorları Üzerinden (Google) müşteri bulabilmeniz için Google ADS kurulum ve optimizasyonu, Whatsapp Hemen Mesaj At Modülleri, Instagram Entegrasyonu mevcuttur. Bir işletmenin tüm ihtiyaç duyduğu sayfalar ve özellikler bu web tasarım paketimizin içerisinde yer almaktadır. Web Tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

PaketPeşin Fiyat12 Ay Taksitli Fiyat
Başlangıç Paketi1.499₺1.712₺
Gelişmiş Paketi1.999₺2.298₺
Profesyonel Paketi2.4992.873₺

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Taksit imkanı yalnızca kredi kartlarında geçerlidir.

✅ Firma Vergi Levhası;✅ Onaylı Kurumsal Şirket
✅ Firma Çalışan Durumu;✅ Yeterli Personel Sahipliği
✅ Firma Kuruluş;✅2015’ten Beri Hizmet
Firma Görünüm Tablosu

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web tasarım, firmaların tanıtımının yapıldığı, misyon, vizyon ve değerlerinin yer aldığı, Hakkındaki bilgiler, vermiş olduğu hizmetler veya üretimi/satışını yaptığı ürünlerin yer aldığı bir web sitesi tasarımıdır. Kurumsal Web Tasarım sayesinde müşterilerinize, rakiplerinizden farklı olduğunuzu kanıtlarsınız.Kurumsal kimliğin ilk adımı web sitesidir. Logonuzun, hakkında kısmınızın vs. yer aldığı bir web sitesi ile sektördeki öncü firma olabilirsiniz.

İşletme Web Sitesi  Tasarım

İşletme web tasarım, şahısların veya firmaların hizmetlerini sunduğu ve iş potansiyellerin yükseltebilecekleri bir web tasarım türüdür. İşletme web sitesine sahip olarak sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Doktor Web Sitesi  Tasarım

Doktor web tasarım, Doktorların faaliyetlerini sunduğu ve hizmet verdiği bir web sitesi paketidir.

Hastane Web Sitesi  Tasarım

Hastane web tasarım, Kliniklerin vb. hizmetlerinin yer aldığı profesyonel bir web tasarım paketidir.

Taksi Web Sitesi  Tasarım

Taksi web tasarımı ile reklamlarda en yakındaki taksiyi çağırabilmeniz için hazırlanmış bir pakettir.

 

 

Dilerseniz, Numaranızı Bırakın. Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın. 

Buy Media Agency Hakkında

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgi 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Sıkça Sorulan Sorular

 

 

Puan Seçin
[Total: 1 Average: 5]