Web Sitesi Tasarımcısı | Web Tasarımcı | Buy Media Agency

Bakırköy Web Tasarım Fiyatları
Web Sitesi Tasarımcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Buy Media olarak, web sitesi tasarımcısı sektöründe 2015 yılından beri deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte hizmet veriyor ve siz değerli müşterilerimize üstün düzeyde hizmet sağlıyoruz. Web Sitesi Tasarımcısı arayışında iseniz İstanbul’un önde gelen web tasarım firmamızı tercih edebilirsiniz. Web Sitesi Tasarımıcısı olarak siz değerli müşterilerimiz için kurumsal web tasarım, işletme web tasarım, paket web tasarım, e-ticaret web tasarım vb. gibi alanlarda hizmet sunuyoruz. İstanbul Kartal’da bulunan ofisimizde deneyimli ekibimiz ile birlikte işletmesini internete taşımak isteyen, internet üzerinden ürün satmak isteyen veya hizmet sektöründe yer alan firmalarımız için web tasarım hizmeti sunuyor ve google reklamları ile en üst sıraya taşıyoruz. Web Sitesi Tasarımcısı olarak sadece ücret almak için çalışmıyor, referans ile Türkiye’nin önde gelen web tasarım ajansı olma yolunda ilerliyoruz. İstanbul’da bulunan referanslarımız ile her geçen gün daha da büyüyen Buy Media Agency firması olarak firmamızın misyon, vizyon ve değerleri tamamen memnuniyet odaklı olmaktadır.

Web Tasarımcı

Firmamız bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız web tasarım sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip olan web tasarımcılardır. Her türlü web sitesi, sosyal medya yönetimi, e-ticaret siteleri, google ve sosyal medya reklamları vb. gibi alanlarda faaliyet gösteren buy media agency, web tasarımcı sektöründe önde gelen firmalar arasındadır. İstanbul Kartal’da bulunan ofisimizde tüm Türkiye’ye hizmet veriyor ve müşterilerimize memnuniyet sağlıyoruz. Web Tasarımcı firmaları arasında önde gelen firma olmamızın yegane sebeplerinden birisi memnuniyet odaklı çalışma ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz teknik destek hizmetidir. Her gün yedekleri alınan web sitelerimiz ile yaşayabileceğiniz herhangi bir problemde sitenizi direkt geriyüklüyor, arıza çözüyor veya sizlere danışmanlık sunuyoruz. Üstün teknik destek ve müşteri memnuniyeti bazlı çalışan ekibimiz, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazır. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, “Hakkımızda” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Web Tasarımcı arayışında bulunan müşterilerimize özel fiyatlarımızı bu yazımızın içinde bulabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımcısı Fiyatları

Web Tasarım Paketlerimizde, Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için oluşturduğumuz en uygun fiyatları web tasarım paketimiz mevcuttur. Bu web tasarım paketinde Arama Motorları Üzerinden (Google) müşteri bulabilmeniz için Google ADS kurulum ve optimizasyonu, Whatsapp Hemen Mesaj At Modülleri, Instagram Entegrasyonu mevcuttur. Bir işletmenin tüm ihtiyaç duyduğu sayfalar ve özellikler bu web tasarım paketimizin içerisinde yer almaktadır. Web Tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.
PaketPeşin Fiyat12 Ay Taksitli Fiyat
Başlangıç Paketi1.499₺1.712₺
Gelişmiş Paketi1.999₺2.298₺
Profesyonel Paketi2.4992.873₺
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Taksit imkanı yalnızca kredi kartlarında geçerlidir.

✅ Firma Vergi Levhası;✅ Onaylı Kurumsal Şirket✅ Firma Çalışan Durumu;✅ Yeterli Personel Sahipliği✅ Firma Kuruluş;✅2015’ten Beri Hizmet

 

Dilerseniz, Numaranızı Bırakın. Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın. 

Buy Media Agency Hakkında

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgi 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Puan Seçin
[Total: 1 Average: 5]