Web Sitesi Fiyatları – Profesyonel Web Tasarım Ajansı Buy Media

Web Tasarım Fiyatları

Profesyonel Web Tasarım Ajansı olarak, Web Tasarım alanında hizmet vermekteyiz. Kurumsal olarak 5 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile birlikte uzman kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Buy Media, müşterilerini işortağı görmekte ve sizi referansı haline getirerek büyümeyi amaçlayan profesyonel web tasarım ajansıdır.

Her geçen gün daha da artan rekabet ve ülkemizin de içerisinde bulunduğu Covid 19 sebebi ile web tasarım ihtiyacı son dönemde artış göstermektedir. Bu artışın asıl sebeplerinden bahsedecek olursak, kullanıcılar artık ihtiyaç duyduğu ürünleri veya hizmetleri direkt telefonları ile bulabilmesidir.  Müşterilerinizin karşısında Arama motorlarında ( Google vb. ) çıkmak için web sitenizin olması zorunludur.  Her web sitesi ile direkt müşterilerinizin karşınıza çıkmanız imkansızdır. Web sitenizin açılış hızı, güvenlik sertifikası, reklam durumu, seo durumu vb. gibi parametreler doğrultusunda arama motorlarındaki (Google vb.) sıralamanız değişiklik göstermektedir. Web sitenizin profesyonel, sorunsuz ve 7/24 çevrimiçi kalması için kaliteli bir hosting  ihtiyacı doğmaktadır.

Web Sitenizin mobil uyumlu olması artık bir avantaj değil, zorunluluktur. Tüm dünyada mobil kullanım her geçen gün hızla artarken, müşterileriniz sizleri mobilden bulacaklardır. Bu yüzden dolayı web sitenizin mobil uyumlu olması gerekmektedir. Web sitenizdeki yazılar okunaklı olmalı, butonlar tıklanılabilir düzeyde olmalı, web siteniz mobil cihazlarda sağa sola kaymamalı ve açılış hızı yüksek olmalıdır.

Web Sitenizi profesyonel bir ajans ile yapmanız size birçok avantaj sunacaktır. 7/24 Kesintisiz hizmet, anlık destek, profesyonel görünüm ve eklenebilir özellikler ile web sitenizi dilediğiniz gibi kullanabilir ve güncelleyebilirsiniz.

Web sitesi bir kurumsal kimliğe sahip olmalıdır. Müşterilerinize güven sağlamak adına kurumsal kimliğiniz olmazsa olmazdır. Kurumsal kimliğinizi web sitenizi hazırlarken oluşturmakta ve şık bir tema kullanmaktayız. Kurumsal kimliğinizin yanı sıra müşterilerinize veya iş ortaklarınıza info@markaismi.com gibi mail altyapısı ile tekliflerinizi iletirken, mail alırken güven aşılamış olursunuz.

Web tasarım sektöründe faaliyet gösteren ajansımız, müşterilerinizi referansı haline getirmekte ve daha fazla kitleye ulaşmaktadır. Ek olarak paket satış yapmayan ajansımız her sektöre, her firmaya özel web sitesi hazırlamaktadır. Web tasarım fiyatları sizlerin ihtiyacına göre her zaman değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin asıl sebebi ülkemizdeki döviz kurunun değişiklik göstermesi, hosting firmalarının sabit bir fiyatı olmaması, web sitenizdeki entegrasyonların & özelliklerin maaliyeti, altyapısı, kapsamı web sitesi fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden birkaçıdır.

Web Sitesinin Önemli Noktaları

Günümüz teknolojinde reklam, içerik ve satış gibi işlemlerin internet üzerinden sağlandığını düşündüğümüzde web sitesinin önemini ve zorunluluğunu anlamaktayız. Kısa bir örnek vermek gerekirse yolda kalan bir araç sürücüsü yol kurtarıcı hizmetini direkt telefonu aracılığı ile google üzerinden bulmaktadır. Aynı şekilde sizin markanızın ne ifade ettiğini, müşterilerinize hangi hizmetleri sunabildiğinizi vb. barındıran kapsamlı bir internet sitesi olması gerekmektedir.

Web Sitesi Özellikleri

Web Tasarım hizmetimizde siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda amaca hizmet eden profesyonel, şık ve güncel bir web tasarım hizmeti sunmaktayız. Dilediğiniz an güncelleme yapabileceğiniz, fotoğraf / video gibi materyaller yükleyebileceğiniz, iletişim formlarınızı kontrol edebileceğiniz web siteleri hazırlamaktayız. Tüm Web Tasarım projelerimizde kullandığımız güvenlik sertifikası ile Google’da Reklam verebilir ( Google ADS ) ve sitenizi en üst sıraya taşıyarak işinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Google ADS Konusunda da siz değerli müşterilerimize hesap açılış desteği, Hesap Optimizasyonu ve ayarlamaları yapmaktayız. Teknik destek birimimizi dilediğiniz zaman arayabilir ve google ads konusundaki tüm soru işaretlerinizi çözebilirsiniz.

web tasarım özellikleri kısmında devam edecek olursak eğer, Whatsapp ve Instagram Entegrasyonu özelliğimiz mevcuttur. Bu özellikler ile birlikte, Müşterileriniz dilediği zaman tek bir düğmeye basarak sizlere whatsapp üzerinden form doldurabilir veya direkt mesaj atabilirler. Instagram entegrasyonu sayesinde instagrama yüklemiş olduğunuz fotoğraf, video gibi materyaller eş zamanlı olarak web sitenizde yayınlanmaktadır.

Formu doldurun sizi arayalım gibi birçok entegrasyonu web siteniz içerisinde hazırlayabilir ve müşterilerinize sunabiliriz. Bizler paket web tasarım hazırlayıp dinamik olmayan, dilediğiniz an değişiklik yapamayacağınız web siteleri hazırlamıyoruz. Direkt amaca hizmet eden, her an ulaşabileceğiniz hızlı, güvenli ve şık bir internet sitesi tasarlıyor ve müşterilerinize en iyi deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Bu yüzden demo web sitesi satan firmalar ile bizleri kıyaslamamalısınız. Fiyat aralığında ise demo paket web sitesi satan firmalardan daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

Web sitesi özellikleri birçok maddeden oluşmaktadır. Müşterilerinize kurumsal gözükmeniz, işlevsel olmanız, mobil uyumlu olmanız, iletişim kısımlarının olması vb. gibi birçok özellik olmalıdır. Kısaca bu maddelerden bahsedecek olursak;

 

  • Mobil Uyumlu Temalar
  • Hızlı Açılan Sayfalar
  • İletişim Formları
  • Whatsapp Entegrasyonu
  • Instagram Entegrasyonu
  • Google ADS Optimizyonu
  • Google Search Console Bağlantısı

Web Tasarım Firmaları

Web tasarım firmaları arasında yer alan firmamız gerek kalitesi gerek ise üstün hizmetleri ile 5 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmektedir. İnternet sitesine ihtiyaç duyan işletme sahiplerinin yaptığı araştırmalar sonucu karşısına çıkan Buymedia Agency bugüne kadar bir çok projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır. Sizlere bu yazımızda web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimize yardımcı olacağını düşündüğümüz  konuları ele alacağız. Lütfen web tasarım firmaları hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayın

Mobil Uyumlu Web Tasarım hizmeti vermiş olduğumuz iş ortağı örneğimiz
Mobil Uyumlu Web Tasarım hizmeti vermiş olduğumuz iş ortağı örneğimiz

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım fiyatları konusunda maalesef sizlere net bir şey belirtemiyoruz. Bunun sebebi ise web sitenizin içerisinde istemiş olduğunuz özellikler, entegrasyonlar ve sunucu maliyetleridir. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreçte döviz kurunun sürekli değişmesi sebebi ile fiyatlarımız maliyet açısından değişklik gösterebilmektedir. Buy Media olarak, web tasarım alanında siz değerli müşterilerimize sabit, değişmeyen ve yükselmeyecek fiyatlarımızı sunmak isteriz.

Web Tasarım için hazırlamış olduğumuz özel web sitesi fiyatlarımız aşağıdaki gibidir ;

 

Web Sitesi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Referansların güçlü olması
  • Referansların güçlü olması sizlere güven vereceği gibi daha önceki yapılan web sitelerin işçiliği hakkında bir izlenim bırakmaktadır. Unutmayın size güçlü bir referans sağlayamıyorsa demek ki siz de güçlü bir referans olamayacaksınız
 • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olması
  • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olmaması size birden fazla güvenlik sorunu ortaya çıkartmaktadır. Bunlardan bazıları
   • Web sitenize başlamadan önce alınan kapora ücretini almasına rağmen web sitesini açmamak
   • Web siteniz açılsa dahi sonradan çıkacak sorunlarda sizlere destek sağlamaması
 • Sözleşmeli bir hizmet sunması
  • Web tasarım ajansı ile anlaştığınız takdirde sizlerle beraber oluşturacağı sözleşme ile sizleri korumaya alması çok önemlidir. Çünkü anlaşılan tutarın karşısında vereceği hizmetleri sunan bir sözleşme sizin aksi durumlarda yaşanan problemler için yargıya intikal biletiniz olarak görülmektedir.
 • Mutlaka kurumsal bir ajans olmalı
  • kurumsal olmayan web tasarım ajanslarında yaşanacak her hangi bir aksilikte karşınızda bir sorumlu bulamayabilirsiniz
 • Referans ile bulunan web tasarım ajansı
  • Tanıdıklarınız vasıtası ile bulduğunuz ajanslar her zaman diğer ajanslara göre 1 adım önde bulunmaktadır.

Burada bahsettiğimiz maddelere dikkat ederek sizlerde işletmenizin internet sitesini daha güvenle yaptırabilirsiniz.

Web Tasarım Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 1. Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

  Web Tasarım fiyatlarımız 1.000₺ ile 2.500₺ arasında olmaktadır. İstemiş olduğunuz özellik ve entegrasyonlara göre bu fiyat yükselip alçalabilir.

 2. Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

  Web sitenin kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Genelde standart bir web sitesi 2 iş günü içerisinde tamamlanırken daha kapsamlı bir web sitesi 7 iş günü kadar sürebilmektedir.

 3. Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

  İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin çoğu ilinde referanslarımız mevcuttur.

 4. İstanbul Kartal’da Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Miyiz?

  Tabii ki, Sizlere hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 5. Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

  Web sitenizi teslim ettikten sonra 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı sunuyoruz.

web sitesi fiyatları
web sitesi fiyatları

Web Tasarım Ödeme Planı

Firmamız, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile çalışmaya devam etmektedir. Dilerseniz kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı ile web sitenizi hazırlatabilirsiniz. Kredi kartı veya taksit istemiyor iseniz, dilerseniz ofisimizde ödeme yapabilir, isterseniz de havale/eft yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Sözleşme ile kendinizi ve firmanızı güvence altına alabilir, faturanız ile kdv verginizi düşebilirsiniz.

 

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kişisel veya kurumsal anlamda bir web sayfasına sahip olmak isteyen herkesin aklına ilk gelen konulardan birisi web tasarım ücretleri olmaktadır. Çünkü bir web sayfasının içeriğine, kullanım yapısına, kullanım özelliklerine, güncelleme yapısına veya boyutlarına bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Web sayfalarında kullanıcının öncelikle sayfayı hangi amaç ile kullanacağını bilmesi, web tasarım maliyetleri üzerinde çok önemli bir faktör oluşturmaktadır. Çünkü e-ticaret için kullanılacak bir sayfa ile blog için kullanılacak bir sayfanın tasarımında çok büyük farklılıklar yer alır ve sayfada yer alması gereken eklentiler dahi büyük bir değişim gösterir. Bu nedenle öncelikle tasarım ücretlerine etki eden faktörleri gözden geçirmeniz gerekebilir.

 

Firmamız Hakkında ;

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Google ADS Hizmeti Örneğimiz
Google ADS Hizmeti Örneğimiz

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]