Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Profesyonel Web Site Fiyatları

Buy Media Agency, Profesyonel Web Site Tasarım Sektöründe 5 yılı aşkın süredir İstanbul / Kartal E5 Üzerinde bulunan ofisinde hizmet vermektedir. Kurumsal Web Tasarım, İşletme Web Tasarım, E-Ticaret Web Tasarım, Google Reklamları, Sosyal Medya Yöneticiliği gibi birçok alanda uzman personelleri ile çalışmalarını yürütmektedir.

Profesyonel Web Sitesi Nedir ?

Web Tasarım sektöründe birçok yabancı terim vardır. Sizlere en yalın ve en anlaşılır şekilde aktaracak olursak eğer, Profesyonel Web Sitesi, işletmenizin veya sizin kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtan, hata barındırmayan, müşterilerinizin veya kitlenizin sizlere kolaylıkla ulaşabileceği bir web sitesi tasarımıdır. Profesyonel web sitelerinde en önemli unsuz sitenin mobil uyumlu olması ve hızlı çalışmasıdır.

Profesyonel Web Site Fiyatları
Profesyonel Web Site Fiyatları

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları Nelerdir ?

Profesyonel Web Site Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi istemiş olduğunuz özellikler, sunucunun maaliyeti, alan adı ve güvenlik sertifikasının maaliyetleridir. Web sitenizde satış olmasa bile ürünlerinizin listelenmesini istemeniz, web sitenizde whatsapp sipariş hattının  barındırılmasını istemeniz vs. fiyatlara yansımaktadır.

Fiyatları Etkileyen Maddeleri Kısaca Belirtecek Olursak Eğer ;

 • Alan Adı Maaliyeti
 • Sunucu Maaliyeti
 • Güvenlik Sertifikası Maaliyeti
 • Web Sitenizin içerisinde ek istediğiniz entegrasyon ve özellikler
 • Sunucunuzun Kalitesi

Yukarıda belirtmiş olduğumuz unsurlar en önde gelen ve maaliyeti etkileyen unsurlardır.

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Buy Media Agency siz değerli müşterilerini referansı haline getirmek adına en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti bir arada barındırmaktadır. Profesyonel Web Site Fiyatları aşağıda belirtilmiştir :

 

Buy Media Agency Avantajları

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları ile ilgili araştırma yapan kullanıcılar Buymedia Agency ile karşılaşmaktadır. Web sitesi yaptırmak istiyorum ancak güvenilir bir firma bulamıyorum diyorsanız bu yazımızda yer alan hususlara dikkat ederek daha güvenilir bir firmayla çalışabilirsiniz. Şimdi sizlere web tasarım ajansı ararken dikkat etmeniz gereken noktaları anlatalım

 • Referansların güçlü olması
  • Referansların güçlü olması sizlere güven vereceği gibi daha önceki yapılan web sitelerin işçiliği hakkında bir izlenim bırakmaktadır. Unutmayın size güçlü bir referans sağlayamıyorsa demek ki siz de güçlü bir referans olamayacaksınız
 • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olması
  • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olmaması size birden fazla güvenlik sorunu ortaya çıkartmaktadır. Bunlardan bazıları
   • Web sitenize başlamadan önce alınan kapora ücretini almasına rağmen web sitesini açmamak
   • Web siteniz açılsa dahi sonradan çıkacak sorunlarda sizlere destek sağlamaması
 • Sözleşmeli bir hizmet sunması
  • Web tasarım ajansı ile anlaştığınız takdirde sizlerle beraber oluşturacağı sözleşme ile sizleri korumaya alması çok önemlidir. Çünkü anlaşılan tutarın karşısında vereceği hizmetleri sunan bir sözleşme sizin aksi durumlarda yaşanan problemler için yargıya intikal biletiniz olarak görülmektedir.
 • Mutlaka kurumsal bir ajans olmalı
  • kurumsal olmayan web tasarım ajanslarında yaşanacak her hangi bir aksilikte karşınızda bir sorumlu bulamayabilirsiniz
 • Referans ile bulunan web tasarım ajansı
  • Tanıdıklarınız vasıtası ile bulduğunuz ajanslar her zaman diğer ajanslara göre 1 adım önde bulunmaktadır.

Dilerseniz Numaranızı Bırakın, Sizi Arayalım.

 

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgi 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]