Profesyonel Web Site Fiyatları – Buymedia Agency

profesyonel web site fiyatları

Profesyonel Web Site Fiyatları

Profesyonel web tasarım fiyatları için detaylı araştırmalar yapan işletme sahipleri, hizmetlerini tanıtacak bir profesyonel web site istemektedirler. Günümüzde hizmet arayan insanlar artık aradıkları hizmeti google üzerinden aramaktadırlar. Örneğin bir çilingir arayan kişi bunu elindeki telefonundan çok rahatlıkla bulabilmektedir. Bu nedenle müşterilerimize hangi sektörde olursa olsun seo optimizasyonlu, mobil uyumlu, güvenlik sertifikalı özellikleri ile profesyonel web site hizmeti sunmaktayız. Çağımızda bir gereklilik haline gelen işletmelere air profesyonel web site fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilir veya sağ alt köşede bulunan mesaj ilet butonundan bizlere mesaj iletebilirsiniz. 

profesyonel web site fiyatları
profesyonel web site fiyatları

 Web Sitesi Nasıl Olmalıdır

Profesyonel web sitesi yaptıracak olan işletmelerin kafasına takılan bir diğer soru web sitesi nasıl olmalıdır ? Bu sorunun cevabı olarak bizler şu şekilde yanıtlar vermekteyiz;

 1. Müşterinin istediği web sitesi türü nedir?
  1. Bir web sitesi tek bir amaca hizmet ettiği gibi birden fazla işlemi içerisinde barındırabilmektedir örneğin;
   1. kurumsal web sitesi: İşletmenizi tanıtacak, verdiğiniz hizmetleri sunabileceğiniz standart bir işletme sitesi’dir.
   2. E-Ticaret web sitesi: Online satış yapabileceğiniz, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz bir web sitesidir. Bu web sitesi türünde standart işletme sitelerinden extra farklı olarak online ödeme sistemi eklenerek kendi e-ticaret siteniz üzerinden ödeme alabilsiniz.

Müşteri bu soruya vereceği cevap ile birlikte profesyonel web site fiyatları hakkında detaylı bir bilgi alabileceği gibi seçmiş olduğu kategori ile ilgili web tasarım özelliklerini öğrenme fırsatını bulmaktadır.  

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

Genel olarak bakıldığında ana sayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, blog, iletişim olmak üzere 5 sayfadan oluşmakla birlikte müşteri isteğine göre ek sayfalar hazırlanabilmektedir. Ancak standart bir işletme tanıtım sitesinde bulunması gereken sayfalar bunlardan ibarettir. Ayrıca Buymedia agency sosyal medya ve dijital pazarlama ajansı olarak bizler web sitesi paketlerimiz haricinde esnek bir çalışma standardına sahip olmaktayız. 

Ek olarak standart olarak hosting, domain, güvenlik sertifikası (SSL SERTİFİKASI) gibi gerekli olan metaryeller firmamız tarafından sağlanmakta olup müşteriye ait bir domain ve ssl sertifikası olması durumunda fiyatta bir indirim söz konusu olmaktadır. 

Ayrıca içerik olarak müşteriden gelen metaryelleri web sitesi projesine başlamadan önce teslim alınması gerekmektedir. 

E-Ticaret Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

Genel olarak bir e-ticaret web sitesi ana sayfa, ürünlerimiz, kategori sayfaları, Sepet, Hesap, favori ürünler sayfası gibi özelleştirilebilir sayfalardan oluşmaktadır. Bu yüzden bir e-ticaret web sitesi fiyatları hakkında araştırma yaptığınızda sadece ortalama bir rakam üzerinden yanıtlar almaktasınız. Bunun nedeni her müşterinin kendine has özellikler istemesi sebebi ile fiyatlarda oluşan değişikliklerdir. Müşterilerimiz bizlerle iletişim geçtiğinden itibaren e-ticaret web sitesi projesi hakkında detaylı bilgilendirme alabileceğimiz sorular sormaktayız. Sorduğumuz sorulara aldığımız yanıtlar ile e-ticaret web sitesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca görsel tasarım ile ilgili müşteri ile birlikte çalışmakta olan grafik tasarım ekibimiz bulunmaktadır. Çok sayıda revize ile birlikte son haline gelen e-ticaret web sitenizi size teslim etmekteyiz. 

En çok sorulan sorulan sorulardan birisi olan teslim süresi ile projeye bağlı olmakla birlikte 7 ile 15 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. 

Ek olarak gerekli metaryeller olan hosting, domain, ssl sertifikası (256bit) hizmetlerini ajans olarak bizler sağlamaktayız. 

Web Tasarım Ajansı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Web tasarım Firmaları arasında yer alan firmamız üstün hizmet ve kalitesi ile 5 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.  web tasarım firmaları şeklinde araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar sizin kaliteli hizmet alabilmeniz ve oluşabilecek dolandırılma vakalarının önüne geçilmesi bakımından büyük önem arz etmektedir. Bu unsurlardan bazıları şunlardır;

 • Referansların güçlü olması
  • Referansların güçlü olması sizlere güven vereceği gibi daha önceki yapılan web sitelerin işçiliği hakkında bir izlenim bırakmaktadır. Unutmayın size güçlü bir referans sağlayamıyorsa demek ki siz de güçlü bir referans olamayacaksınız
 • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olması
  • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olmaması size birden fazla güvenlik sorunu ortaya çıkartmaktadır. Bunlardan bazıları
   • Web sitenize başlamadan önce alınan kapora ücretini almasına rağmen web sitesini açmamak
   • Web siteniz açılsa dahi sonradan çıkacak sorunlarda sizlere destek sağlamaması
 • Sözleşmeli bir hizmet sunması
  • Web tasarım ajansı ile anlaştığınız takdirde sizlerle beraber oluşturacağı sözleşme ile sizleri korumaya alması çok önemlidir. Çünkü anlaşılan tutarın karşısında vereceği hizmetleri sunan bir sözleşme sizin aksi durumlarda yaşanan problemler için yargıya intikal biletiniz olarak görülmektedir.
 • Mutlaka kurumsal bir ajans olmalı
  • kurumsal olmayan web tasarım ajanslarında yaşanacak her hangi bir aksilikte karşınızda bir sorumlu bulamayabilirsiniz
 • Referans ile bulunan web tasarım ajansı
  • Tanıdıklarınız vasıtası ile bulduğunuz ajanslar her zaman diğer ajanslara göre 1 adım önde bulunmaktadır.

 Web Tasarım Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 •  Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

 Web Tasarım fiyatlarımız 1.000₺ ile 2.500₺ arasında olmaktadır. İstemiş olduğunuz özellik ve entegrasyonlara göre bu fiyat yükselip alçalabilir.

 • Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

Web sitenin kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Genelde standart bir web sitesi 2 iş günü içerisinde tamamlanırken daha kapsamlı bir web sitesi 7 iş günü kadar sürebilmektedir.

 •  Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

İstanbul  başta olmak üzere Türkiyenin  birçok ilinde  referanslarımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Avusturya  ve Almanya gibi ülkelerde de referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Kartal’da Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Miyiz?

Tabii ki, Sizlere hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

Web sitenizi teslim ettikten sonra 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı sunuyoruz.

2022 Yılında Web Tasarım Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Web Siteniz Kaliteli ve Özgün Olmalıdır.
  • Web sitenizin görünümü kadar içeriği de şık ve okunaklı olmalıdır. Müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi yormayan, basit kullanabilecekleri bir web sitesi olmalıdır. Görsellerin sizlere ait olması çok büyük avantaj sağlayacaktır. Hem SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) açısından hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilir.
 • Web Siteniz Seo Uyumlu Olmalıdır.
  • Web sitenizin başlığı, açıklamaları, görselleri ve hızı seo açısından çok önemli değere sahiptir. Bu sebepten dolayı web sitesi yaptırırken bu hususlara dikkat etmelisiniz.
 • Mobil Uyuma Önem Gösterin.
  • Web sitenizin ziyaretçileri büyük ihtimal ile çoğunluk açısından Mobil kullanıcılarınızdan gelecektir. Günümüzde internet aramalarının büyük bir çoğunluğu mobil üzerinden gerçekleşir. Mobil uyumlu bir internet siteniz yok ise ziyaretçileriniz sitenizi üst sıralarda görmez. web sitenize girdiğinde ise sitenizi kolay bir şekilde kullanamaz.

Buymedia Agency işletmenizi google ads ile birlikte üst seviyelere çıkartarak müşteri potansiyelinizi arttırmaktadır. Adana web tasarım hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firmamız Hakkında ; 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz >Yol Tarifi Al 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]