Oto Çekici – Oto Kurtarma Web Tasarım

Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

Her geçen gün daha da artan zorlu trafik koşulları, araçların ansızın vermiş olduğu arızalar ve hatalar dolayısı ile oto çekici sektöründe son zamanlarda hızlanma gerçekleşmiştir. Oto çekici web tasarım sektöründe müşterileriye ulaşmak diğer sektörlerdeki kadar kolay değildir. Çünkü yolda kalmış bir müşteri bir oto kurtarıcı firmasını Google’dan aramaktadır.

Kendinizi yolda arıza yapmış bir müşteri olarak düşünün. İlk işiniz direkt telefonunuza en yakın çekici arayıp hizmet almak isteyeceksiniz. Tam da bu sırada google’da en üst sırada çıkan firmalar ile iletişime geçeceksiniz.

Firmamız hakkında

✅ Firma Vergi Levhası;✅ Onaylı Kurumsal Şirket
✅ Firma Çalışan Durumu;✅ Yeterli Personel Sahipliği
✅ Firma Kuruluş;✅2015’ten Beri Hizmet

Aynı şekilde, sizlerde müşterilerinize ulaşmak için bir web sitesine sahip olmalı ve google ads reklamları ile en üst sıraya çıkarak müşteri kazanmalısınız. Buy Media Agency olarak, 3 yılı aşkın süredir Oto Kurtarıcı web tasarım hizmeti sunmaktayız. Profesoynel ekip arkadaşlarımız ile birlikte mobil uyumlu, güvenlik sertifikalı, hızlı altyapılı web siteleri hazırlıyor ve optimizasyon puanı yüksek olan google ads hesapları kurmaktayız.Oto çekici web tasarım hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Örnek bir oto çekici web tasarım referansımız.

oto çekici web tasarım
oto çekici web tasarım

 

Oto Çekici Web Tasarım Ücretleri

Web tasarım özellikleri bir çok etkene bağlı olarak değişmekte olup, müşterinin istekleri doğrultusunda geniş bir web tasarım projesi olabilmektedir. Genel anlamda en basit haliyle bir web sitesi hosting, domain, ssl sertifikasından oluşmaktadır. En temel özellikleri tamamladıktan sonra oto çekici web tasarım müşterisinin isteklerine göre makale yazabilecekleri, video/fotoğraf paylaşabilecekleri, ürünlerini yayınlayabildiği ve form toplayabilecekleri alanlarla dolduruyoruz. Ayırca web sitesi içerisine sosyal medya entegrasyonları ve whatsap entegrasyonu kurarak günümüz teknolojisini müşterilerimize sunuyoruz.  Buymedia Web Tasarım müşterilerine desteğini web sitesi tesliminden sonra da devam ettirerek müşterilerini yaşanabilecek olumsuzluklarla baş başa bırakmamaktadır. Ayrıca web sitesi bittikten sonra müşteriye teslim edilen yönetim paneli kullanım kılavuzu ile tamamen kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Web sitesi bittikten sonra müşteri oluşturduğumuz web sitesine olumlu raporu verirse seo optimizasyonu, ADS hesap optimizasyonu gibi ayarlarını gerçekleştirdikten sonra proje bitişini gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım Paketlerimizde, Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için oluşturduğumuz en uygun fiyatları web tasarım paketimiz mevcuttur. Bu web tasarım paketinde Arama Motorları Üzerinden (Google) müşteri bulabilmeniz için Google ADS kurulum ve optimizasyonu, Whatsapp Hemen Mesaj At Modülleri, Instagram Entegrasyonu mevcuttur. Bir işletmenin tüm ihtiyaç duyduğu sayfalar ve özellikler bu web tasarım paketimizin içerisinde yer almaktadır. Web Tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ortalama Oto çekici web sitesi fiyatları projeye bağlı olarak 1.499 ₺ – 4.000 ₺ arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte özgün bir proje 10.000₺ ila 20.000₺ arasında olabilmektedir. 

PaketPeşin Fiyat12 Ay Taksitli Fiyat
Başlangıç Paketi1.499₺1.712₺
Gelişmiş Paketi1.999₺2.298₺
Profesyonel Paketi2.4992.873₺

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Taksit imkanı yalnızca kredi kartlarında geçerlidir.

Oto Çekici Google Ads Reklamları

Eğer oto çekici sektöründe iseniz ilk hedefiniz google ads reklamları olmalıdır. Google ads reklamları ile birlikte firmanızı en üst sıraya taşıyabilir ve oto kurtarıcı hizmeti almak isteyen müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Oto çekici google ads kurulumunu tüm web sitelerimizde pakete dahil ediyor hızlı,kolay ve güvenilir bir biçimde yeni müşterilerinize ulaşmanız için çalışmaktayız.

 

İpucu : Hızlı açılan web sitelerine sahip olarak ziyaretçilerinizi müşterinize dönüştürebilirsiniz.Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Hakkımızda bilgi almak için Buraya Tıklayabilirsiniz > Hakkımızda

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]