Modoko Web Tasarım – Ümraniye Web Sitesi Ajansı

Modoko Web Tasarım

İstanbul Anadolu Bölgesinin en modern ve en seçkin mobilyacılar sitesi olan Modoko bölgesinde gerek her geçen gün değeri daha da fazla artan ve anlaşılan web tasarım hizmeti, modoko bölgesinde yüksek ilgi görmektedir. Yoğunluk olarak Modoko bölgesinden gelen telefon aramalarına bakılacak olursak, Mobilya sektöründe web sitesi ile ilgili çalışma yapmak isteyen birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Modoko Web Tasarım

Profesyonel ve işinde uzman personellerimiz ile birlikte hizmet vermeye devam eden Buy Media Web Tasarım Ajansı, modoko web tasarım alanında önde gelen web tasarım ajanslarında bulunmaktadır. Bunun sebebi müşterilerimizi işortağı olarak görmek ve mutlu referanslarımız ile her geçen gün daha fazla proje yapmamızdır. Bizler sizi müşteri olarak değil, işortağı olarak görmekten mutluluk duymaktayız.

Modoko web tasarım alanında, mobilya sektöründe yaşanan rekabetten dolayı internet sitesi ihtiyacı doğmaktadır. Google ADS ( Google Reklamları ) ile dilediğiniz anahtar kelimede en üst sıraya çıkmak artık sandığınız kadar zor değil. Buy Media Web Tasarım ajansı ile profesyonel internet sitenizi hazırlıyor, Google reklamları konusunda sizlere 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz.

İnternet sitenizde yer alan whatsapp entegrasyonu, kredi kartı ile ödeme alma entegrasyonu, instagram entegrasyonu, mobil uyumlu, google reklamlarına uygun, ssl sertifikası gibi özellikleri ile rakiplerinizden daha da avantajlı olacaksınız.

Modoko Web Tasarım Fiyatları

Modoko web tasarım fiyatları ile ilgili bilgi verilecek olursak eğer, her web sitesinin fiyatları ayrı olmaktadır. Bunun öncelikli sebepleri web sitenizin içeriği, özellikleridir. Seo uyumlu web sitesi fiyatları ayrı, e-ticaret sitesi fiyatları ayrı ve kurumsal web tasarım hizmeti ayrı fiyatlandırılmaktadır. Genelleme yapılacak ise Buy Media Web Tasarım ajansı olarak Modoko Web Tasarım fiyatlarını aşağıdaki tabloda belirttiğimiz fiyatlar ile yapabilmekteyiz.

 

Ek olarak, yukarıdaki web tasarım hizmetleri arasında yer almayan özellikler için ek fiyatlar doğabilmektedir. Size en uygun fiyatı verebilmemiz adına dilerseniz 0 553 960 02 24 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya aşağıda yer alan iletişim formunu doldurduğunuzda sizlere anında dönüş yapmaktayız.

 

Modoko Web Tasarım Özellikkleri

Modoko web tasarım özellikleri bir çok etkene bağlı olarak değişmekte olup, müşterinin istekleri doğrultusunda geniş bir web tasarım projesi olabilmektedir. Genel anlamda en basit haliyle bir web sitesi hosting, domain, ssl sertifikasından oluşmaktadır. En temel özellikleri tamamladıktan sonra Modoko web tasarım müşterisinin isteklerine göre makale yazabilecekleri, video/fotoğraf paylaşabilecekleri, ürünlerini yayınlayabildiği ve form toplayabilecekleri alanlarla dolduruyoruz. Ayrıca web sitesi içerisine sosyal medya entegrasyonları ve whatsap entegrasyonu kurarak günümüz teknolojisini müşterilerimize sunuyoruz.  Buymedia Modoko Web Tasarım müşterilerine desteğini web sitesi tesliminden sonra da devam ettirerek müşterilerini yaşanabilecek olumsuzluklarla baş başa bırakmamaktadır. Ayrıca web sitesi bittikten sonra müşteriye teslim edilen yönetim paneli kullanım kılavuzu ile tamamen kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Web sitesi bittikten sonra müşteri oluşturduğumuz web sitesine olumlu raporu verirse seo optimizasyonu, ADS hesap optimizasyonu gibi ayarlarını gerçekleştirdikten sonra proje bitişini gerçekleştiriyoruz.

Modoko Web Tasarım Özellikleri

Modoko Web tasarım Ajansları arasında yer alan firmamız üstün hizmet ve kalitesi ile 5 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Modoko web tasarım firmaları şeklinde araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar sizin kaliteli hizmet alabilmeniz ve oluşabilecek dolandırılma vakalarının önüne geçilmesi bakımından büyük önem arz etmektedir. Bu unsurlardan bazıları şunlardır;

 • Referansların güçlü olması
  • Referansların güçlü olması sizlere güven vereceği gibi daha önceki yapılan web sitelerin işçiliği hakkında bir izlenim bırakmaktadır. Unutmayın size güçlü bir referans sağlayamıyorsa demek ki siz de güçlü bir referans olamayacaksınız
 • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olması
  • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olmaması size birden fazla güvenlik sorunu ortaya çıkartmaktadır. Bunlardan bazıları
   • Web sitenize başlamadan önce alınan kapora ücretini almasına rağmen web sitesini açmamak
   • Web siteniz açılsa dahi sonradan çıkacak sorunlarda sizlere destek sağlamaması
 • Sözleşmeli bir hizmet sunması
  • Web tasarım ajansı ile anlaştığınız takdirde sizlerle beraber oluşturacağı sözleşme ile sizleri korumaya alması çok önemlidir. Çünkü anlaşılan tutarın karşısında vereceği hizmetleri sunan bir sözleşme sizin aksi durumlarda yaşanan problemler için yargıya intikal biletiniz olarak görülmektedir.
 • Mutlaka kurumsal bir ajans olmalı
  • kurumsal olmayan web tasarım ajanslarında yaşanacak her hangi bir aksilikte karşınızda bir sorumlu bulamayabilirsiniz
 • Referans ile bulunan web tasarım ajansı
  • Tanıdıklarınız vasıtası ile bulduğunuz ajanslar her zaman diğer ajanslara göre 1 adım önde bulunmaktadır.

Bu unsurlara dikkat edilmesi halinde yaşanacak olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Yada direkt bizleri arayabilirsiniz.

 

Modoko Web Tasarım Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 • Modoko Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Modoko Web Tasarım fiyatlarımız 1.000₺ ile 2.500₺ arasında olmaktadır. İstemiş olduğunuz özellik ve entegrasyonlara göre bu fiyat yükselip alçalabilir.

 • Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

Web sitenin kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Genelde standart bir web sitesi 2 iş günü içerisinde tamamlanırken daha kapsamlı bir web sitesi 7 iş günü kadar sürebilmektedir.

 • Modoko Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

Modoko başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde referanslarımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin birçok kenti ve Almanya gibi ülkelerde de referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Kartal’da Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Miyiz?

Tabii ki, Sizlere hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

Web sitenizi teslim ettikten sonra 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı sunuyoruz.

Modoko Web Sitesi Yapan Firmalar

Buymedia Agency olarak Modoko web sitesi yapan firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Firmamız müşterilerine her daim üstün kalite ve güleryüzlü hizmet ilkesi ile yaklaşmış olup anlaşma sağlanan her müşteriyi yeni bir referans olarak algılamıştır. Bu anlayış ile birlikte Modoko web sitesi yapan firmalar arasında üst sıralara çıkmış olup 5 yılı aşkın süredir üstün gayretlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Modoko Web Tasarım Fiyatları
Modoko Web Tasarım Fiyatları

Neden Web Tasarım Yaptırmalısınız ?

Başiskele Web Tasarım

Başarılı bir web tasarım hizmeti ile internet ortamında kurumsal kimliğinizi göstermek ve kaliteli müşteriler edinmek mümkündür. Hızla gelişmekte olan web tasarım firmalara kendi web sitelerini kurarak hem sanal ortamda müşteri ve prestij yakalamayı hem de firmalar arası rekabetin güçlenmesini sağlamaktadır.

Web sitelerinin öneminin günden güne artması ile birlikte hedef müşteri kitlesine yönelen bir web sitesi için içerik ve tasarım olarak sektöre uyum oldukça önemlidir. Bu açıdan firmaların hedef müşteri kitlesi sadece ulusal değil, uluslararası anlamda da büyüyecektir. 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözülmesine sahip olan web siteleri; beraberinde satış ve pazarlama gelirlerinin artmasını, reklam ve kampanya giderlerinin azalmasını getirecektir.

Buy Media olarak en son tasarım tekniklerini kullanarak müşterilerimizin şirketini temsil edecek profesyonel bir web site tasarlamakta ve özelleştirilmiş web tasarım çözümleri sağlamaktayız. Web tasarım uzmanları ve profesyonel web tasarım araçları ile web sitenizin tasarımının göze çarpıcı şekilde görünmesine yardımcı olmaktayız.

 

 

Firmamız Hakkında ; 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamızın Özellikleri : 

 • Kaliteli, nitelikli ve sürdürülebilir hizmet modeli

 • Teknik destek hizmeti

 • Alanında profesyonel tasarım ve yazılımcılara sahip olması

 • Geniş referans yelpazesi

 • En uygun fiyat seçenekleri

 • Doğrudan yüz yüze görüşebilme fırsatı

 • Özel sektörel web site çalışması

   

Modoko Bölgesinin Tanıtım Videosunu İzleyebilirsiniz.

 

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Modoko Semti hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]