Kurumsal Web Tasarım

Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

Kurumsal Web Tasarım

Web sitesi yaptırırken araştırmalarınızın karşısında çıkan Buymedia Agency firmanıza özel ihtiyaçları karşılayan paketleriyle sizlere hizmet vermektedir. Bunlardan bir tanesi ise Kurumsal Web Tasarım seçeneğidir. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan Kurumsal Web Tasarım seçeneğini sizlere sunmaktayız. Bu yazımızda sizlere kurumsal web tasarım  ile ilgili soruları yanıtlayacağız.

Kurumsal Web tasarım Nedir?

Öncelikle “kurumsal web tasarım nedir?” sorusunu sormadan önce firmamızla iletişime geçerek bilgi almanız, sizler için çok daha iyi sonuçlar doğurur. Kurumsal web tasarım firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan, firma bilgilerini aktaran, firma olarak hangi hizmetleri verdiğinizi anlatan bir şemaya sahiptir. Bu tarz web siteleri müşterilerine verdiği bilgilerle verdiği GOOGLE ADS reklamları ile çok daha hızlı bir şekilde müşterilerine ulaşmaktadır. Güncel internet sitesi fiyatları 2022 listesine ulaşmak için ➡️🔗⬅️ tıklayınız.

Kurumsal Web Sitesinde Olması Gerekenler

Müşterilerinizin karşısına çıkaracağınız web sitenizin göze hoş gelmesi, kurumsallığınızı yansıtan bir yapıya sahip olması çok önemlidir. Çünkü firmanızın vitrini sayılacak olan kurumsal web siteniz sayesinde müşterileriniz kimlerle çalışacağını öğrenmektedir. Bundan dolayı size bir kurumsal web sitesinde olması gereken herşeyi anlatacağız.

 • Modern Bir Arayüz
  • Firmanızın süreklilik esaslı kendini yenileyen yapısını kurumsal web sitenizde de yansıtmak için güncel bir görünüm sağlamamız gerekmektedir.
 • Responsive Uyumluluğu (Mobil Uyumluluk)
  • Günümüzde artık herkesin elinde olan mobil cihazlar sayesinde müşterileriniz sizi mobil cihazlar sayesinde bulmaktadır. Bundan dolayı kurumsal web sitenizin mobil uyumluluğu çok önemlidir.
 • İletişim ve Hakkımızda Sayfası
  • Müşterilerinizin size kolayca ulaşması ve sizi kolayca tanıması gerekmektedir. Bundan dolayı web sitenizde mutlaka iletişim ve hakkımızda sayfası oluşturmamız gerekmektedir.
 • Hızlı Altyapı
  • Müşterilerinizin karşısına çıkan onlarca firmadan birisisiniz, ancak siteniz yavaş ise bunun hiç bir önemi kalmayacaktır. Çünkü kendinizi müşterilerin yerine koyun lütfen. Kimse yavaş bir sitede sörf yapmak istemez sanırım değil mi ? Bundan dolayı altyapınız mutlaka hızlı bir sunucu tarafından desteklenmelidir.
 •  Kurumsal Kimlik
  • Firmanızın sahip olduğu kimliği web sitenizde uygulamalısınız. Çünkü firmanızla çalışmak isteyen potansiyel müşterilerinizin sizi daha kurumsal bulması gerekmektedir.
Kurumsal Web Tasarım -Kurumsal Web Sitesi
Kurumsal Web Tasarım -Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları | Kurumsal Web Site Fiyatları 2022

Bir web sitesi yaptırırken sorulan Kurumsal Web Tasarım Fiyatları için Buymedia Agency en uygun fiyatları size sunmaktadır. Hem web sitemizde yer alan hem de yazımızda bulunan internet sitesi fiyatları 2022 fiyat listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Taksitle İnternet Sitesi Yaptırmak İstiyorum

İnternet sitesi yaptırırken en çok  “taksit yapabiliyor muyuz?” sorusu sorulmaktadır. Buy Media Agency olarak bizler müşterilerimize her zaman en uygun internet sitesi fiyatları vermekteyiz. Ancak yine de taksitle internet sitesi yaptırmak istiyorum diyen müşterilerimize taksit imkanı sunmaktayız.

Taksit imkanları için müşteri temsilcilerimize ulaşabilir veya sağ alt köşede bulunan canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan iletişim hatlarını inceleyebilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Web Siteniz Kaliteli ve Özgün Olmalıdır.
  • Müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi yormayan, basit kullanabilecekleri bir web sitesi olmalıdır. Görsellerin sizlere ait olması çok büyük avantaj sağlayacaktır. Hem SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) açısından hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilir.
 • Web Siteniz Seo Uyumlu Olmalıdır.
  • Web sitenizin başlığı, açıklamaları, görselleri ve hızı seo açısından çok önemli değere sahiptir. Bundan dolayı web sitesi yaptırırken bu hususlara dikkat etmelisiniz.
 • Mobil Uyuma Önem Gösterin.
  • Web sitenizin ziyaretçileri büyük ihtimal ile çoğunluk açısından Mobil kullanıcılarınızdan gelecektir. Çünkü Günümüzde internet aramalarının büyük bir çoğunluğu mobil üzerinden gerçekleşir. Bundan dolayı Mobil uyumlu bir internet siteniz yok ise ziyaretçileriniz sitenizi üst sıralarda görmez. web sitenize girdiğinde ise sitenizi kolay bir şekilde kullanamaz.

Dilerseniz, Numaranızı Bırakın. Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın. 

Buy Media Agency Hakkında

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgi 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Çünkü  Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca sosyal medya alanında yapılan çalışmalarla reklam ve çekim organizasyonlarını sağlamaktadır.

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca firmamız Türkiye dışında yurt dışına yaptığı projelerle adından sıkça söz ettirmektedir.

 

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]