Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda alanında uzman personellerimiz tarafından size en uygun web site tasarımını ve web sitesini sunarak, dijital ortam da yerinizi almanızı sağlarız.

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan, yönetileilir paneli ile güncelleme yapılabilen ve kurumsal mail hesapları ile tamamen yönetilebilir profesyonel bir web sitesi sunarız.
 
Firmanız için alan adınız kendi üzerinize tescillenir ve tescil süreniz boyunca farklı bir hesaba transfer edilmesi söz konusu değildir.

Kurumsal Web Sitesine Sahip Olmanın Avantajları

  • Kurumsal web sitesine sahip olmak bize bazı avantajlar sağlar. Kendimizi ve kurumsal web sitemizi büyük kitlelere tanıtabiliriz ve başarı sağlayabiliriz.
  • Kurumsal bir web sitesine sahip olduğumuzda ürünlerimizi, işletmemizi istediğimiz kadar tanıtabiliriz ve tanıtırken de bu işlere dilediğimiz gibi müdahale etme şansımız vardır.
  • Olaya bir firma olarak baktığımızda firmamız hakkında bilgiler paylaşacağımız, hizmet ve ürünleri de sergileyip sunabileceğimiz bir iletişim yoludur aslında ve günümüzde de böyle bir teknolojiye ihtiyaç duyuyoruz, bizim açımızdan ve insanlar açısından da faydalı olacaktır.
  • İyi bir kurumsal web sitesine sahip olmak insanlar tarafında web sitemizin kolaylıkla bulunmasını da sağlayacaktır.

Kurumsal Mail Hesapları

Markanız için kurumsal mail hesapları kurabilirsiniz. Böylelikle firmanıza bir kurumsallık katmış olup, sistematik şekilde işinizi yürütebililirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Paketlerimizde sınırsız mail kurulumu yapmaktayız. Örneğin; info@buymediagency.com, destek@buymediagency.com gibi birden fazla mail hesabınız olabilir.

Mail hesaplarında, Yönetim ve güvenlik açısından avantajlı olmasından dolayı Yandex Serverlarını kullanmaktayız.

Bizimle Hemen İletişime Geç

Bizlere dilerseniz 0 552 888 14 24 iletişim numaramızdan mesai saatleri içerisinde anında ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz : 

destek@buymediagency.com
0 552 888 14 24
Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. No 1 A Blok 64. Daire  | Helenium Twins Residence  Kartal / İstanbul

Call Now ButtonHEMEN ARA
× Whatsapp