Kurtköy Web Tasarım – Buy Media Agency

Kurtköy Web Tasarım

Profesyonel web tasarım ajansı olarak Kurtköy Web Tasarım hizmetlerini uzman ekibimizle beraber üstün kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli Kurtköy halkına sunmaktayız. Kurtköy Web Tasarım müşterilerini her zaman bir referans olarak görmekte ve hizmetimizi yüksek standartlarda sağlamaktayız. Buymedia olarak her müşteri bizim için yeni bir referans olarak görülmektedir.

Kurtköy Web Tasarım

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Pendik ilçesi gerek bulunduğu konumda yer alan tersaneleri ile gerek limanları gerekse ticaret merkezlerine yakınlığı ile günümüzde yüksek bir öneme sahiptir. Bundan dolayı her geçen gün artan işletme ve üretim tesislerinin tanıtım ve pazarlama ihtiyaçları doğrultusunda Kurtköy Web Tasarım alanında Buy Media olarak bizler hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin sağlamış olduğu hizmet ve ürünlerin tanıtımı için Kurtköy İnternet Sitesi vb. yapılan araştırmalar sonucunda bizler Kurtköy halkına hizmet vermeye başladık. Kurtköy Web Sitesi projelerini gerçekleştirirken dikkat ettiğimiz bazı unsurlar vardır. Bu unsurları yazımızda detaylı olarak anlatacağız. Ancak bu unsurlara geçmeden önce kısaca bu paragrafta sizlere bahsetmek istiyoruz.

Bir işletmenin dijital alemde kendi kurumsal kimliğini en doğru şekilde yansıtması çok önemlidir. Bundan dolayı anlaştığımız her müşterinin var ise kurumsal kimlik çalışmalarını bize iletmeleri yok ise Buymedia olarak bizim oluşturacağımız kurumsal kimliği müşterilerimize sunarak Kurtköy Web Tasarım projemize başlamayı öneriyoruz.

Ardından Kurtköy Web Sitesi içindeki oluşturduğumuz şablonların ön izlemesini müşterimize sunarak  Kurumsal web tasarım’da yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Herşey yolunda gider ise (müşteri hazırladığımız ön izlemeyi beğenmesi durumunda ) web site‘nin kalan bölümleri hızlıca bitirilerek en kısa sürede teslim edilmektedir.

Kurtöy Web Tasarım Özellikleri 

Kurtköy web tasarım özellikleri bir çok etkene bağlı olarak değişmekte olup, müşterinin istekleri doğrultusunda geniş bir web tasarım projesi olabilmektedir. Genel anlamda en basit haliyle bir web sitesi hosting, domain, ssl sertifikasından oluşmaktadır. En temel özellikleri tamamladıktan sonra Kurtköy web tasarım müşterisinin isteklerine göre makale yazabilecekleri, video/fotoğraf paylaşabilecekleri, ürünlerini yayınlayabildiği ve form toplayabilecekleri alanlarla dolduruyoruz. Ayırca web sitesi içerisine sosyal medya entegrasyonları ve whatsap entegrasyonu kurarak günümüz teknolojisini müşterilerimize sunuyoruz.  Buymedia Kurtköy Web Tasarım müşterilerine desteğini web sitesi tesliminden sonra da devam ettirerek müşterilerini yaşanabilecek olumsuzluklarla baş başa bırakmamaktadır. Ayrıca web sitesi bittikten sonra müşteriye teslim edilen yönetim paneli kullanım kılavuzu ile tamamen kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Web sitesi bittikten sonra müşteri oluşturduğumuz web sitesine olumlu raporu verirse seo optimizasyonu, ADS hesap optimizasyonu gibi ayarlarını gerçekleştirdikten sonra proje bitişini gerçekleştiriyoruz.

Kurtköy Web Tasarım
Kurtköy Web Tasarım

Kurtköy Web Tasarım Firmaları

Kurtköy Web tasarım Firmaları arasında yer alan firmamız üstün hizmet ve kalitesi ile 5 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Kurtköy web tasarım firmaları şeklinde araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar sizin kaliteli hizmet alabilmeniz ve oluşabilecek dolandırılma vakalarının önüne geçilmesi bakımından büyük önem arz etmektedir. Bu unsurlardan bazıları şunlardır;

 • Referansların güçlü olması
  • Referansların güçlü olması sizlere güven vereceği gibi daha önceki yapılan web sitelerin işçiliği hakkında bir izlenim bırakmaktadır. Unutmayın size güçlü bir referans sağlayamıyorsa demek ki siz de güçlü bir referans olamayacaksınız
 • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olması
  • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olmaması size birden fazla güvenlik sorunu ortaya çıkartmaktadır. Bunlardan bazıları
   • Web sitenize başlamadan önce alınan kapora ücretini almasına rağmen web sitesini açmamak
   • Web siteniz açılsa dahi sonradan çıkacak sorunlarda sizlere destek sağlamaması
 • Sözleşmeli bir hizmet sunması
  • Web tasarım ajansı ile anlaştığınız takdirde sizlerle beraber oluşturacağı sözleşme ile sizleri korumaya alması çok önemlidir. Çünkü anlaşılan tutarın karşısında vereceği hizmetleri sunan bir sözleşme sizin aksi durumlarda yaşanan problemler için yargıya intikal biletiniz olarak görülmektedir.
 • Mutlaka kurumsal bir ajans olmalı
  • kurumsal olmayan web tasarım ajanslarında yaşanacak her hangi bir aksilikte karşınızda bir sorumlu bulamayabilirsiniz
 • Referans ile bulunan web tasarım ajansı
  • Tanıdıklarınız vasıtası ile bulduğunuz ajanslar her zaman diğer ajanslara göre 1 adım önde bulunmaktadır.

Bu unsurlara dikkat edilmesi halinde yaşanacak olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Yada direkt bizleri arayabilirsiniz 🙂

Kurtköy Web Tasarım Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 1. Kurtköy Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Kurtköy Web Tasarım fiyatlarımız 1.000₺ ile 2.500₺ arasında olmaktadır. İstemiş olduğunuz özellik ve entegrasyonlara göre bu fiyat yükselip alçalabilir.

 1. Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

Web sitenin kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Genelde standart bir web sitesi 2 iş günü içerisinde tamamlanırken daha kapsamlı bir web sitesi 7 iş günü kadar sürebilmektedir.

 1. Kurtköy Web TasarımReferanslarınız Var Mı?

Kurtköy başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde referanslarımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin birçok kenti ve Almanya gibi ülkelerde de referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 1. Kartal’da Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Miyiz?

Tabii ki, Sizlere hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 1. Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

Web sitenizi teslim ettikten sonra 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı sunuyoruz.

Kurtköy  Web Tasarım Firmaları

Kurtköy  web tasarım firmaları arasında yer alan firmamız gerek kalitesi gerek ise üstün hizmetleri ile 5 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmektedir. İnternet sitesine ihtiyaç duyan işletme sahiplerinin yaptığı araştırmalar sonucu karşısına çıkan Buymedia Agency bugüne kadar bir çok projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır. Sizlere bu yazımızda Kurtköy web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimize yardımcı olacağını düşündüğümüz  konuları ele alacağız. Lütfen Kurtköy  web tasarım firmaları hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayın

Kurtköy  Web Tasarım Fiyatları

Kurtköy  Web Tasarım fiyatları konusunda maalesef sizlere net bir şey belirtemiyoruz. Bunun sebebi ise web sitenizin içerisinde istemiş olduğunuz özellikler, entegrasyonlar ve sunucu maliyetleridir. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreçte döviz kurunun sürekli değişmesi sebebi ile fiyatlarımız maliyet açısından değişiklik gösterebilmektedir. Buy Media olarak, Kurtköy  web tasarım alanında siz değerli müşterilerimize sabit, değişmeyen ve yükselmeyecek fiyatlarımızı sunmak isteriz.

Kurtköy  Web Tasarım için hazırlamış olduğumuz özel web sitesi fiyatlarımız aşağıdaki gibidir ;

 

Kurtköy  Web Tasarım alanında hizmet veren Buy Media Agency , 5 yılı aşkın süredir deneyimli uzman kadrosu ile birlikte çalışmaktadır.

Kurtköy Web Sitesi Yapan Firmalar

Buymedia Agency olarak Kurtköy web sitesi yapan firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Firmamız müşterilerine her daim üstün kalite ve güleryüzlü hizmet ilkesi ile yaklaşmış olup anlaşma sağlanan her müşteriyi yeni bir referans olarak algılamıştır. Bu anlayış ile birlikte Kurtköy web sitesi yapan firmalar arasında üst sıralara çıkmış olup 5 yılı aşkın süredir üstün gayretlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca Kurtköy Mahallemizin ili olan Pendik Web Tasarım İle İlgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Firmamız Hakkında ; 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Kurtköy  Semti hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

 

 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]