İzmit Web Tasarım | İzmit Web Tasarım Firması

Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

İzmit Web Tasarım

Buy Media Agency olarak, izmit Web Tasarım sektöründe yıllardır hizmet vermekteyiz. Amacımız en uygun fiyatlar ile yüksek kalite sunmak. Siz değerli müşterilerimizi referansımız haline getirerek İzmit Web Tasarım sektöründe referanslarımız ile yükselmek ve vizyonlarımızı genişletmektir. İzmit’te birçok web tasarım hizmeti veren şirket ve merdiven altı şahıslar vardır. Maalesef günümüzde web tasarım sektöründe yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmadan hizmet vermeye başlayan birçok firma ve şahıs vardır. Bu sebepten dolayı çok fazla mağduriyet ve güvensizlik oluşmaktadır.

İzmit Web Tasarım hizmeti yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Web sitenizi yaptıracağınız firmanın vergi levhası var mı? ofisi mevcut mu, siz dilediğiniz zaman ziyaret edebilir misiniz vb. gibi. Bu unsurlara dikkat ederek İzmit Web Tasarım hizmetinizi yaptırmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Buy Media Agency, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile birlikte siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya her geçen gün devam etmektedir. İzmit’te birçok referansımız mevcuttur. İşletmenizi büyütmek için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firmamızda, web tasarım, google reklamları, ınstagram hesap yönetimi vb. gibi birçok hizmet mevcuttur.

İzmit Web Tasarım Firmaları

izmit web tasarım | izmit web tasarım fiyatları
izmit web tasarım | izmit web tasarım fiyatları

İzmit web tasarım firmaları arasında en kaliteli hizmet veren firma olmaktan dolayı gurur duymaktayız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sektörümüzde bilgi ve tecrübesi olmadan işe atılan birçok genç arkadaşımız / firma sahipleri dolayısı ile maalesef müşterilerimiz web sitesi yaptırırken çok dikkatli davranıyor ve haliyle güvensizlik oluşuyor. Bizler güven sorununu ortadan kaldırmak adına sözleşmelerimiz ile hem sizin haklarınızı, hem de bizim haklarımızı koruyarak iki tarafı da güvence altına alıyoruz. Her işlemden sonra müşterilerimize faturamızı ileterek, ellerinde yasal geçerliliği olan bir belge iletmiş oluyoruz. Bu sebepten dolayı web tasarım firmaları arasında tercih edebileceğiniz en iyi İzmit Web Tasarım firmasıyız diyebiliriz.

İzmit Web Sitesi Fiyatları

İzmit Web Sitesi fiyatlarında değişkenlik gösteren birçok unsur vardır. Bu unsurlardan dolayı net bir fiyat vermek maalesef çok zordur. Masrafları ve web sitesinin fiyatlarını yükselten birkaç maddeyi belirtecek olursak;

 • Web sitesinin içerisinde olmasını istediğiniz özellikler. Örnek verecek olursak;
  • Rezarvasyon Eklentisi, Müşteri Form Eklentisi, Instagram Entegrasyonu, Kredi Kartı ile Ödeme Entegrasyonu vb.
 • Web Sitesinin Sunucu Masrafları.
 • Web Sitesinin Kaç Sayfadan Oluşacağı.
 • Web Sitesinin Seo Ayarlamaları.

Bu unsurlar göz önünde bulunarak, bir işletmenin ihtiyacını tamamen kapsayan ve işlevsel bir internet sitesi paketi hazırladık. İzmit Web Tasarım paketimiz ile işinizi en uygun fiyatlar ile büyütebilir ve web sitesine sahip olabilirsiniz. Bu web tasarım paketinde Arama Motorları Üzerinden (Google) müşteri bulabilmeniz için Google ADS kurulum ve optimizasyonu, Whatsapp Hemen Mesaj At Modülleri, Instagram Entegrasyonu mevcuttur. Bir işletmenin tüm ihtiyaç duyduğu sayfalar ve özellikler bu web tasarım paketimizin içerisinde yer almaktadır.

Enflasyonla Mücadele Kapsamında, İşletmelerimize destek olmak adına, en uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktayız. Ek olarak 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı mevcuttur. Kredi kartı ile taksitlendirmede herhangi bir şekilde vade farkı uygulamıyoruz. Tamamen bankanızın sizlere vermiş olduğu taksit tutarı üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için yukarıda anlatmış olduğumuz web tasarım paketimiz 1.000₺+KDV şeklindedir. Kredi kartına 12 ay taksit imkanı mevcuttur. Dilerseniz kredi kartınız ile ödeme yaparak finansınızı koruyabilirsiniz.

Kurumsal ve Profesyonel web tasarım paketlerimiz için bizlere ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Mail altyapıları, Kredi Kartı ile Ödeme Entegrasyonları vs. ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimiz yardımcı olacaktır.

 

 

2022 Yılında Web Tasarım Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Web Siteniz Kaliteli ve Özgün Olmalıdır.
  • Web sitenizin görünümü kadar içeriği de şık ve okunaklı olmalıdır. Müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi yormayan, basit kullanabilecekleri bir web sitesi olmalıdır. Görsellerin sizlere ait olması çok büyük avantaj sağlayacaktır. Hem SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) açısından hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilir.
 • Web Siteniz Seo Uyumlu Olmalıdır.
  • Web sitenizin başlığı, açıklamaları, görselleri ve hızı seo açısından çok önemli değere sahiptir. Bu sebepten dolayı web sitesi yaptırırken bu hususlara dikkat etmelisiniz.
 • Mobil Uyuma Önem Gösterin.
  • Web sitenizin ziyaretçileri büyük ihtimal ile çoğunluk açısından Mobil kullanıcılarınızdan gelecektir. Günümüzde internet aramalarının büyük bir çoğunluğu mobil üzerinden gerçekleşir. Mobil uyumlu bir internet siteniz yok ise ziyaretçileriniz sitenizi üst sıralarda görmez. web sitenize girdiğinde ise sitenizi kolay bir şekilde kullanamaz.

Dilerseniz, Numaranızı Bırakın. Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın. 

 

Buy Media Agency Hakkında

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgi 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

 

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

 

 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]