İnternet Sitesi Fiyatları 2022 – En İyi Web Tasarım Ajansı

Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

İnternet Sitesi Fiyatları 2022

İnternet sitesi 2022 fiyatları listesi için araştırma yaparken karşınıza çıkan BuyMedia Agency firması sizlere her zaman en uygun internet sitesi fiyatlarını sağlamaktadır. İnternet sitesi fiyatları 2022 fiyatları İnternet sitemizde ve bu yazıda yer alan fiyat tablosundan bulabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi fiyatları ile ilgili araştırma yaparken dikkat edilecek özellikler şunlardır.

 • İnternet sitesi fiyatlarının güncel olması

 • Güvenilir ve onaylı firma olması

 • İnternet sitesinin profesyonel olması

İnternet Sitesi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

internet sitesi için fiyat belirlenirken belli başlı kriterler esas alınmalıdır. Bunlardan en önemlisi sunucu  ve domain durumudur.

Sizler için yapılacak internet sitesi için istenen özellikler neler ise o şekilde bir hesaplama yapılmaktadır. Örneğin Kurumsal internet sitesi yaptırmak istiyorum diye düşünüyor iseniz, orta seviyeli bir sunucu işinizi görebilir. Ancak yüksek özellikli, içerisinde satış yapılabilecek bir internet sitesi düşünüyorsanız yüksek seviyeli bir sunucu seçmemiz gerekmektedir. Bununla beraber sunucu ve domain (alan adı) size ait ise  internet sitesi fiyatlandırması yapılırken bu masraflar düşülmektedir.

Ayrıca fiyat belirlenirken sizin ekstra istediğiniz tüm özellikler fiyatlandırmaya eklenerek son çıkan fiyatlandırmayı Buy Media Agency firması temsilcileri size iş başlangıcında söylemektedir.

İnternet Sitesi Fiyatları Ne Kadar ?

Firmamız sizlere her zaman en uygun ve en profesyonel fiyat garantisini sunmaktadır. Buy Media olarak bizler 2021 yılı itibariyle fiyatlandırmamızı belirlerken zor bir süreçten geçen halkımızı daha zor duruma sokmamak için yüksek bir zam getirmedik. 2022 yılında ise bu durum yine aynı olacaktır. Yazımızda belirtildiği gibi İşletme internet sitesi fiyatlarımız en düşük 1000₺ + KDV  şeklinde belirlenmiştir. Ancak firmamız her sene olduğu gibi bu senede internet sitesi kampanyalarına devam edecektir. Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

 

 

Taksitle İnternet Sitesi Yaptırmak İstiyorum

İnternet sitesi yaptırırken en çok  “taksit yapabiliyor muyuz?” sorusu sorulmaktadır. Buy Media Agency olarak bizler müşterilerimize her zaman en uygun internet sitesi fiyatları vermekteyiz. Ancak yinede taksitle internet sitesi yaptırmak istiyorum diyen müşterilerimize taksit imkanı sunmaktayız.

Taksit imkanları için müşteri temsilcilerimize ulaşabilir veya sağ alt köşede bulunan canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Web Siteniz Kaliteli ve Özgün Olmalıdır.
  • Web sitenizin görünümü kadar içeriği de şık ve okunaklı olmalıdır. Müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi yormayan, basit kullanabilecekleri bir web sitesi olmalıdır. Görsellerin sizlere ait olması çok büyük avantaj sağlayacaktır. Hem SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) açısından hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilir.
 • Web Siteniz Seo Uyumlu Olmalıdır.
  • Web sitenizin başlığı, açıklamaları, görselleri ve hızı seo açısından çok önemli değere sahiptir. Bu sebepten dolayı web sitesi yaptırırken bu hususlara dikkat etmelisiniz.
 • Mobil Uyuma Önem Gösterin.
  • Web sitenizin ziyaretçileri büyük ihtimal ile çoğunluk açısından Mobil kullanıcılarınızdan gelecektir. Günümüzde internet aramalarının büyük bir çoğunluğu mobil üzerinden gerçekleşir. Mobil uyumlu bir internet siteniz yok ise ziyaretçileriniz sitenizi üst sıralarda görmez. web sitenize girdiğinde ise sitenizi kolay bir şekilde kullanamaz.

Dilerseniz, Numaranızı Bırakın. Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın. 

Buy Media Agency Hakkında

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgi 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]