Google Reklamları

Bir İşletmeniz Var, Google'da Gözükmüyor mu?

Endişelenmeyin, tam olarak doğru adrestesiniz. Bizler işletmenizi kendi işletmemiz gibi düşünür, en doğru anahtar kelime analizi ve detaylı hedefleme kullanarak işletmenizi rakiplerinizin önüne çıkartırız.

Böylelikle işletmeniz, Google’da dilediğiniz kelimede (Müstechen veya spam hariç.) müşterilerinizin karşısına çıkar. Reklam verirken, uzman moduna geçilmesi önemlidir. Böylelikle daha uygun tıklama başı maliyetleri ödeyerek daha fazla kitleye erişebilirsiniz.

Anahtar kelimelerinizin eşleşmesi (Tam Eşleşme, Geniş Eşleşme vb.) ayarlamalarını yaparak, dilediğiniz bölge içerisinde günlük bütçenizi en doğru şekilde kullanarak işletmenizi üst sıralara taşımaktayız.

Sizler de işletmenizi sektörünüzün anahtar kelimelerinde ilk sırada görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir, uygun fiyatlar ile Google ADS kurulumu, takibi ve teknik desteğini sağlayabilirsiniz.

Unutmayın, her işe birden yetişemeyebilirsiniz. Her işi kendiniz yapmaya çalıştıktan sonra birtakım sorunlar ortaya çıkabilir ve bu sorunlar işletmenize ciddi zararlar verebilir.

 

Google ADS Reklamları ile işletmenizi üst sıraya taşıyın.

Çok geç olmadan, uygun fiyatlar ile ekibimizle tanışın. İşletmenizi kendi işletmemiz olarak görelim ve sizleri üst sıraya taşıyalım.

Bizimle Hemen İletişime Geç

Bizlere dilerseniz 0 552 888 14 24 iletişim numaramızdan mesai saatleri içerisinde anında ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz : 

destek@buymediagency.com
0 552 888 14 24
Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. No 1 A Blok 64. Daire  | Helenium Twins Residence  Kartal / İstanbul

Call Now ButtonHEMEN ARA
× Whatsapp