Web Tasarım Yapanlar – En İyi Web Tasarım Ajansları 2022

Buy Media Agency - Web Tasarım Ajansı

Öncelikle işletmenizi düşünerek ve işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için araştırma yaptığınız için Buy Media Agency ailesi olarak tebrik ederiz. Günümüz şartlarında web tasarım sektörünün anlamını her geçen gün daha da fazla anlıyor ve işletmelerimiz için bu sektöre ihtiyaç duyuyoruz. Rakipleriniz müşterilerini Google, Yandex vb. arama motorlarından kolaylıkla bulabiliyor iken sizin bir web siteniz yok ise İnternetten müşteri bulmanız imkansızdır.

Buy Media Agency olarak sizi ve işletmenizi Google’da en üst sıraya taşıyabiliyor ve işletmenizin müşteri potansiyelini yükseltiyoruz. Bu yazımızda ise web tasarım sektörünün anlamını, web tasarım ajanslarını, web tasarım yapanları sizlere en iyi şekilde yansıtıyor ve fiyatlarından bahsediyor olacağız.

Öncelikle Web Tasarım Nedir Sorusunu cevaplayalım. Web Tasarım kelime anlamı “Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir.”  olarak açıklanabilir. Bizim tarafımızda ise web tasarım nedir sorusunun cevabı, sizi ve işletmenizi Google gibi arama motorlarında tanıtan veya en üst sıraya taşıyan işletmenizin kurumsal kimliğidir.

Web Tasarım yapanlar ise işletmenizi Google gibi arama motorlarında göstermek için çalışan veya işletmenize İnternet üzerinden müşteri potansiyeli yükseltmeye çalışan kişilerdir. Web Tasarım Yapanlar olarak araştırma yaptığınız için bu yazımızda size bilgi vereceğiz.

Web Tasarım Yapanlar Kimdir ?

Web Tasarım Yapanlar adlı makalemizde siz değerli müşterilerimize en iyi web tasarım ajanslaırndan bahsediyoruz.
Profesyonel ekibimiz ile birlikte, web tasarım hizmetleri sunmaktayız.

Web Tasarım Yapanlar sektörüne olan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. Bunun asıl ve en önemli sebebi her sektörün her geçen gün artan rekabet oranı ve teknolojinin bu şekilde ilerlemesidir. Web Tasarım Yapanlar sektöründe dikkat etmeniz gereken asıl konu, web sitenizi yaptıracağınız firmanın tecrübeli olması, vergi mükellefi olması ve sizin Google gibi arama motorlarında yaşayacağınız herhangi bir problemde sorununuzu çözebilecek firmalar ile çalışmanızdır.

Web Tasarım Yapanlar arasında merdiven altı, işletmesi olmayan, henüz öğrenci iken web tasarım hizmeti sunmaya çalışan birçok kişi ve kişiler vardır. Bu kişiler normal piyasa şartlarının %50 indirimli fiyatlar veriyor olabilirler. Fakat web tasarım bir kere yapılan bir iştir. İlk web sitenizde yaşayacağınız deneyim belki de bir daha asla web sitesi yaptırmamak olabilir.

Buy Media Agency olarak müşterilerimize en iyi web sitelerini en uygun fiyatlar ile sunmaya 5 yıldır olduğu gibi devam etmekteyiz. Firmamızda teknik destek ekibimiz ile birlikte 1 yıl boyunca herhangi bir ücret ödemeden yaşayacağınız herhangi bir sorunda direkt olarak çözüm sunmaktayız. İlk web sitenizi bize yaptırdığınız takdirde birçok müşterimizde olduğu gibi sizler de bulunduğunuz bölgede ve sektörde ikinci, üçüncü web sitesi yaptırmak isteyeceksiniz.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde yer alan müşterilerimiz kapsamlı bir araştırma yaptığımızda 3 ay içerisinde 2.web sitesini yaptırmak istemişlerdir. Bunun sebebi ise Arama Motorlarından ( Google, Yandex vb. ) müşteri potansiyellerinin arttığını görmek ve daha aktif şekilde rekabet etmek istemeleridir.

En İyi Web Tasarım Ajansları

Şimdi de en iyi web tasarım ajansları konusuna değinelim. Öncelikle web tasarım firması sizin bulunduğunuz konumda olmak zorunda değildir. Çünkü web tasarım sektörü Online olarak dünyanın her yerine hizmet sunabilen bir sektördür. Güven açısından düşünecek olursak size yakın bir web tasarım ajansı bulmak istemeniz gayet normaldir. Küçük şehirlerde ve web tasarım sektörünün rakibi olmayan şehirlerde web tasarım ajansları fiyatları çok yüksek vermekte ve sizleri güven açısından mecbur bırakmaktadır.

Buy Media Agency 5 yıldır deneyimli ekibi ile birlikte İstanbul başta olmak üzere 81 şehire hizmet vermeye devam etmektedir. Yurtdışında da Almanya başta olmak üzere Avusturya ve İngilterede de hizmetlerini sürdürmektedir.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Piyasada vergi levhası bulunmayan, bu sektör ile tam bilgiye sahip olmayan ve sizleri yarıyolda bırakacak birçok merdiven altı işletme / şahıs bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı fiyatları çok ucuz gelmektedir. Web Sitesi yaptırmak isteyen müşterilerimiz merdiven altı çalışan şahısların fiyatları uygun olduğu sebebi ile tercih etmektedir.

Web sitesi işletmenizi kurumsal şekilde yansıtan bir kimliktir. Web sitenizin bir bütün şekilde çalışması yapılması ve hiçbir eksiği olmamalıdır. Web tasarımda süreklilik çok önemlidir. Web siteniz üzerinde çalışmalar yaptığınız takdirde Google’da web siteniz üst sıralara çıkabilmektedir. Bizler hazırlamış olduğumuz web sitelerinde 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti sunuyoruz.

PaketPeşin Fiyat12 Ay Taksitli Fiyat
Başlangıç Paketi1.499₺1.712₺
Gelişmiş Paketi1.999₺2.298₺
Profesyonel Paketi2.4992.873₺

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Taksit imkanı yalnızca kredi kartlarında geçerlidir.

Vermiş Olduğumuz Hizmetlerimiz

Buy Web Tasarım olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetleri listeledik. Aşağıda hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Web Tasarımı

Markanızı, ürün veya kurumunuzu yansıtacak bir web sitesi; sizin dijital dünyadaki vitrininizdir. Bu vitrini, basit bir şekilde sadece “ var olsun” diye hazırlayıp yayına almak, son derece vasat bir itibar demek olacaktır. Hem görsel olarak, hem içerik ve tasarım kalitesi olarak sadece kendi tarafımızdan değil, bir ziyaretçi olsak neler isterdik düşüncesiyle yaklaşıyoruz. Bu sayede, sizi en iyi nasıl ifade ederiz sorusunun çözümünde, ortak ve en ideal kararlar ile hareket ediyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Genel anlamda,  sizi ifade edecek görsel tasarımlarınızın ofis içi-dışı tüm ekipmanlarınızı kapsayacak şekilde çalışmayı ifade eder. Antetli kâğıtlarınızdan, kupa bardaklarınıza kadar; kontaklarınıza hediye edebileceğiniz tüm promosyon ürünleriz bu çalışma stratejimiz içerisinde tamamen kurumsal ciddiyet ile yapılmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlık ve Hizmetleri

“Ya bu Facebook’ta, İnstagram’da çok insan kol geziyor diyorlar, doğru mu?”  Doğru olmaz mı? Dünyada’da 1 milyar Facebook, 800 milyon İnstagram kullanıcı, 600 milyon kadar Twitter kullanıcı varken;  sizin bu kitle arasında ürün ve hizmetlerinizin tanıtımında ne kadar ciddi bir potansiyele sahip olduklarını anlayabilirsiniz. Üstelik, işini bilenlerin ellerinde; sosyal medya hesaplarınızın daima dikkat çekici, takip edilmeye değer olduklarını göreceksiniz.

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

Siz her yerde okumaktan yoruldunuz bu terimi, ama biz anlatmıyoruz: “Bizzat uygulayarak, sizlere nasıl faydaları olacağını yaşatarak gösteriyoruz.”
Bu konudaki iddiamız, aslında referanslarımıza göz attığınızda, ne kadar da dikkat çekici görebilirsiniz.

Grafik ve Logo Tasarımı

Logonuz başta olmak üzere, broşür, el ilanları, statik ve dinamik banner ihtiyaçlarınız için; Ümraniye Web Tasarım Firmaları hizmet anlayışı içerisin hizmetlerimiz arasında yerini almaktadır.

Hizmetlerimizin devamında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla firma ve markanızın her ihtiyacı için buradayız, her zaman yanınızdayız.

 

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]