E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorsunuz fakat Paketler Size Çok mu Karışık Geliyor?

Endişelenmeyin, tam olarak doğru adrestesiniz. E-Ticaret ülkemizde ve tüm dünyada hızla büyüyen ve artık sektörü domine eden büyük etkenlerden biri. E-Ticarete başlamak için müşterilerinizin kredi kartı ile ödeme yapabileceği bir web sitesine sahip olmanız şart. 

E-Ticaret sitesinde en önemli etken, sitenizin hızı, kullanılabilir olması ve tüm cihazlar ile kolaylıkla kullanılabilir olmasıdır. Kredi kartı ile ödeme almanız için bir sanal pos firması ile anlaşmanız gerekir. Endişelenmeyin, zor bir süreç değil. Bu süreçte firmamızdan destek alabilirsiniz.

Türkiye’de E-Ticaret Sitesi Yazılımlarında önde gelen firmaların hepsi, yıllık lisans bedeli altında yüklü miktarlarda ücret istemektedirler. (2.000-3.000₺ civarı.) Maalesef bu ücretler lisans bedeli için fazlaca yüksektir. Bu ücretleri sitenizin reklamına harcadığınızda çok olumlu dönüşümler alabilir ve satışlara başlayabilirsiniz.

Bu sebepten dolayı, E-Ticaret sitenizi bir sosyal medya ajansına yaptırdığınızda, hem yıllık lisans bedeliniz cebinizde kalır hem de reklam için ek bir bütçe ayırmanıza gerek kalmaz.

Kullanmış olduğumuz altyapı (WooCommerce – WordPress & Php) altyapılıdır. Herhangi bir problem ile karşılaştığınızda çözümü oldukça basittir. Web sitenizin kontrolü, yönetilebilir olması açısından çok basittir. Sizlerde web sitenizi yönetim panelinden kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilir veya bizleri 0 552 888 14 24 iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizimle Hemen İletişime Geç

Bizlere dilerseniz 0 552 888 14 24 iletişim numaramızdan mesai saatleri içerisinde anında ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz : 

destek@buymediagency.com
0 552 888 14 24
Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. No 1 A Blok 64. Daire  | Helenium Twins Residence  Kartal / İstanbul

Call Now ButtonHEMEN ARA
× Whatsapp