Çekmeköy Web Tasarım – Buy Media Agency – 0 553 960 02 24

Çekmeköy Web Tasarım

İstanbul Anadolu Bölgesinin en modern ve en seçkin ilçelerinden olan olan Çekmeköy bölgesinde gerek her geçen gün değeri daha da fazla artan ve anlaşılan web tasarım hizmeti, Çekmeköy bölgesinde yüksek ilgi görmektedir. Yoğunluk olarak Çekmeköy bölgesinden gelen telefon aramalarına bakılacak olursak, web tasarım ile ilgili çalışma yapmak isteyen birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Çekmeköy Web Tasarım

Profesyonel ve işinde uzman personellerimiz ile birlikte hizmet vermeye devam eden Buy Media Web Tasarım Ajansı, Çekmeköy web tasarım alanında önde gelen web tasarım ajanslarında bulunmaktadır. Bunun sebebi müşterilerimizi işortağı olarak görmek ve mutlu referanslarımız ile her geçen gün daha fazla proje yapmamızdır. Bizler sizi müşteri olarak değil, işortağı olarak görmekten mutluluk duymaktayız.

Çekmeköy web tasarım alanında, tüm sektörlerde yaşanan rekabetten dolayı internet sitesi ihtiyacı doğmaktadır. Google ADS ( Google Reklamları ) ile dilediğiniz anahtar kelimede en üst sıraya çıkmak artık sandığınız kadar zor değil. Buy Media Web Tasarım ajansı ile profesyonel internet sitenizi hazırlıyor, Google reklamları konusunda sizlere 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz.

İnternet sitenizde yer alan whatsapp entegrasyonu, kredi kartı ile ödeme alma entegrasyonu, instagram entegrasyonu, mobil uyumlu, google reklamlarına uygun, ssl sertifikası gibi özellikleri ile rakiplerinizden daha da avantajlı olacaksınız.

Çekmeköy Web Tasarım Fiyatları

Çekmeköy web tasarım fiyatları ile ilgili bilgi verilecek olursak eğer, her web sitesinin fiyatları ayrı olmaktadır. Bunun öncelikli sebepleri web sitenizin içeriği, özellikleridir. Seo uyumlu web sitesi fiyatları ayrı, e-ticaret sitesi fiyatları ayrı ve kurumsal web tasarım hizmeti ayrı fiyatlandırılmaktadır. Genelleme yapılacak ise Buy Media Web Tasarım ajansı olarak Çekmeköy Web Tasarım fiyatlarını aşağıdaki tabloda belirttiğimiz fiyatlar ile yapabilmekteyiz.

 

Ek olarak, yukarıdaki web tasarım hizmetleri arasında yer almayan özellikler için ek fiyatlar doğabilmektedir. Size en uygun fiyatı verebilmemiz adına dilerseniz 0 553 960 02 24 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya aşağıda yer alan iletişim formunu doldurduğunuzda sizlere anında dönüş yapmaktayız.

Web siteleri müşterilerin istemiş olduğu özelliklere göre teslim süresi belirlenir. Ortalama 3-7 gün içerisinde anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Müşterilerinize ulaşmanın en hızlı ve en etkili yolu web sitesine sahip olmaktır. Seo ve Google reklamları ile web siteniz üzerinden müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Google'da reklam verebilmek için güvenlik sertifikalı, mobil uyumlu profesyonel bir intrnet sitesine sahip olmalısınız. Ekibimiz tüm hizmetleri size sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Çekmeköy Web Tasarım Özellikkleri

Çekmeköy web tasarım özellikleri bir çok etkene bağlı olarak değişmekte olup, müşterinin istekleri doğrultusunda geniş bir web tasarım projesi olabilmektedir. Genel anlamda en basit haliyle bir web sitesi hosting, domain, ssl sertifikasından oluşmaktadır. En temel özellikleri tamamladıktan sonra Çekmeköy web tasarım müşterisinin isteklerine göre makale yazabilecekleri, video/fotoğraf paylaşabilecekleri, ürünlerini yayınlayabildiği ve form toplayabilecekleri alanlarla dolduruyoruz. Ayrıca web sitesi içerisine sosyal medya entegrasyonları ve whatsap entegrasyonu kurarak günümüz teknolojisini müşterilerimize sunuyoruz.  Buymedia Çekmeköy Web Tasarım müşterilerine desteğini web sitesi tesliminden sonra da devam ettirerek müşterilerini yaşanabilecek olumsuzluklarla baş başa bırakmamaktadır. Ayrıca web sitesi bittikten sonra müşteriye teslim edilen yönetim paneli kullanım kılavuzu ile tamamen kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Web sitesi bittikten sonra müşteri oluşturduğumuz web sitesine olumlu raporu verirse seo optimizasyonu, ADS hesap optimizasyonu gibi ayarlarını gerçekleştirdikten sonra proje bitişini gerçekleştiriyoruz.

Numaranızı Bırakın, Sizi Arayalım.

Çekmeköy Web Tasarım Özellikleri

Çekmeköy Web tasarım Ajansları arasında yer alan firmamız üstün hizmet ve kalitesi ile 5 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Çekmeköy web tasarım firmaları şeklinde araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar sizin kaliteli hizmet alabilmeniz ve oluşabilecek dolandırılma vakalarının önüne geçilmesi bakımından büyük önem arz etmektedir. Bu unsurlardan bazıları şunlardır;

 • Referansların güçlü olması
  • Referansların güçlü olması sizlere güven vereceği gibi daha önceki yapılan web sitelerin işçiliği hakkında bir izlenim bırakmaktadır. Unutmayın size güçlü bir referans sağlayamıyorsa demek ki siz de güçlü bir referans olamayacaksınız
 • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olması
  • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olmaması size birden fazla güvenlik sorunu ortaya çıkartmaktadır. Bunlardan bazıları
   • Web sitenize başlamadan önce alınan kapora ücretini almasına rağmen web sitesini açmamak
   • Web siteniz açılsa dahi sonradan çıkacak sorunlarda sizlere destek sağlamaması
 • Sözleşmeli bir hizmet sunması
  • Web tasarım ajansı ile anlaştığınız takdirde sizlerle beraber oluşturacağı sözleşme ile sizleri korumaya alması çok önemlidir. Çünkü anlaşılan tutarın karşısında vereceği hizmetleri sunan bir sözleşme sizin aksi durumlarda yaşanan problemler için yargıya intikal biletiniz olarak görülmektedir.
 • Mutlaka kurumsal bir ajans olmalı
  • kurumsal olmayan web tasarım ajanslarında yaşanacak her hangi bir aksilikte karşınızda bir sorumlu bulamayabilirsiniz
 • Referans ile bulunan web tasarım ajansı
  • Tanıdıklarınız vasıtası ile bulduğunuz ajanslar her zaman diğer ajanslara göre 1 adım önde bulunmaktadır.

Bu unsurlara dikkat edilmesi halinde yaşanacak olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Yada direkt bizleri arayabilirsiniz.

Dijital alanda, firmanızın veya kurumunuzun en iyi şekilde temsil edileceği bir hizmet arayışında mısınız? Çekmeköy Web Tasarım Firmaları içerisinde, bizleri tercih etmeniz için birçok geçerli sebep olduğunu biliyor musunuz?

Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

-Web Tasarımı
-Kurumsal Kimlik Çalışmaları
– Sosyal Medya Danışmanlık ve Hizmetleri
– SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )
– Grafik ve Logo Tasarımı
– E-Ticaret Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
– Google Adwords Danışmanlığı
– Hosting ve Domain Çözümleri
– Ürün ve Veri Girişleri
– Facebook, İnstagram Reklamları

Firmanız açısından; faaliyet alanlarınızın tanıtım ve reklam çözümleriyle beraber, ürün veya marka bilinirliliğinizi arttırmak bizim işimiz.

Çekmeköy Web Tasarım Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 • Çekmeköy Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Çekmeköy Web Tasarım fiyatlarımız 1.000₺ ile 2.500₺ arasında olmaktadır. İstemiş olduğunuz özellik ve entegrasyonlara göre bu fiyat yükselip alçalabilir.

 • Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

Web sitenin kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Genelde standart bir web sitesi 2 iş günü içerisinde tamamlanırken daha kapsamlı bir web sitesi 7 iş günü kadar sürebilmektedir.

 • Çekmeköy Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

Çekmeköy başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde referanslarımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin birçok kenti ve Almanya gibi ülkelerde de referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Kartal’da Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Miyiz?

Tabii ki, Sizlere hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

Web sitenizi teslim ettikten sonra 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı sunuyoruz.

Çekmeköy Web Sitesi Yapan Firmalar

Buymedia Agency olarak Çekmeköy web sitesi yapan firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Firmamız müşterilerine her daim üstün kalite ve güleryüzlü hizmet ilkesi ile yaklaşmış olup anlaşma sağlanan her müşteriyi yeni bir referans olarak algılamıştır. Bu anlayış ile birlikte Çekmeköy web sitesi yapan firmalar arasında üst sıralara çıkmış olup 5 yılı aşkın süredir üstün gayretlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Web Tasarımı

Markanızı, ürün veya kurumunuzu yansıtacak bir web sitesi; sizin dijital dünyadaki vitrininizdir. Bu vitrini, basit bir şekilde sadece “ var olsun” diye hazırlayıp yayına almak, son derece vasat bir itibar demek olacaktır. Hem görsel olarak, hem içerik ve tasarım kalitesi olarak sadece kendi tarafımızdan değil, bir ziyaretçi olsak neler isterdik düşüncesiyle yaklaşıyoruz. Bu sayede, sizi en iyi nasıl ifade ederiz sorusunun çözümünde, ortak ve en ideal kararlar ile hareket ediyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Genel anlamda,  sizi ifade edecek görsel tasarımlarınızın ofis içi-dışı tüm ekipmanlarınızı kapsayacak şekilde çalışmayı ifade eder. Antetli kâğıtlarınızdan, kupa bardaklarınıza kadar; kontaklarınıza hediye edebileceğiniz tüm promosyon ürünleriz bu çalışma stratejimiz içerisinde tamamen kurumsal ciddiyet ile yapılmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlık ve Hizmetleri

“Ya bu Facebook’ta, İnstagram’da çok insan kol geziyor diyorlar, doğru mu?”  Doğru olmaz mı? Dünyada’da 1 milyar Facebook, 800 milyon İnstagram kullanıcı, 600 milyon kadar Twitter kullanıcı varken;  sizin bu kitle arasında ürün ve hizmetlerinizin tanıtımında ne kadar ciddi bir potansiyele sahip olduklarını anlayabilirsiniz. Üstelik, işini bilenlerin ellerinde; sosyal medya hesaplarınızın daima dikkat çekici, takip edilmeye değer olduklarını göreceksiniz.

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

Siz her yerde okumaktan yoruldunuz bu terimi, ama biz anlatmıyoruz: “Bizzat uygulayarak, sizlere nasıl faydaları olacağını yaşatarak gösteriyoruz.”
Bu konudaki iddiamız, aslında referanslarımıza göz attığınızda, ne kadar da dikkat çekici görebilirsiniz.

Grafik ve Logo Tasarımı

Logonuz başta olmak üzere, broşür, el ilanları, statik ve dinamik banner ihtiyaçlarınız için; Çekmeköy Web Tasarım Firmaları hizmet anlayışı içerisin hizmetlerimiz arasında yerini almaktadır.

Hizmetlerimizin devamında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla firma ve markanızın her ihtiyacı için buradayız, her zaman yanınızdayız.

Çekmeköy Web Tasarım Firmaları bünyesinde; kalite, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat ve sürekli kendini geliştiren güler yüzlü hizmet anlayışı hâkim olacaktır. Bunu, bizlerle çalışmaya karar verdiğinizde çok daha iyi anlayacaksınız.

Neden Web Tasarım Yaptırmalısınız ?

Başiskele Web Tasarım

 

Başarılı bir web tasarım hizmeti ile internet ortamında kurumsal kimliğinizi göstermek ve kaliteli müşteriler edinmek mümkündür. Hızla gelişmekte olan web tasarım firmalara kendi web sitelerini kurarak hem sanal ortamda müşteri ve prestij yakalamayı hem de firmalar arası rekabetin güçlenmesini sağlamaktadır.

Web sitelerinin öneminin günden güne artması ile birlikte hedef müşteri kitlesine yönelen bir web sitesi için içerik ve tasarım olarak sektöre uyum oldukça önemlidir. Bu açıdan firmaların hedef müşteri kitlesi sadece ulusal değil, uluslararası anlamda da büyüyecektir. 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözülmesine sahip olan web siteleri; beraberinde satış ve pazarlama gelirlerinin artmasını, reklam ve kampanya giderlerinin azalmasını getirecektir.

Buy Media olarak en son tasarım tekniklerini kullanarak müşterilerimizin şirketini temsil edecek profesyonel bir web site tasarlamakta ve özelleştirilmiş web tasarım çözümleri sağlamaktayız. Web tasarım uzmanları ve profesyonel web tasarım araçları ile web sitenizin tasarımının göze çarpıcı şekilde görünmesine yardımcı olmaktayız.

 

 

Çekmeköy Web Tasarım
Çekmeköy Web Tasarım

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamızın Özellikleri : 

 • Kaliteli, nitelikli ve sürdürülebilir hizmet modeli

 • Teknik destek hizmeti

 • Alanında profesyonel tasarım ve yazılımcılara sahip olması

 • Geniş referans yelpazesi

 • En uygun fiyat seçenekleri

 • Doğrudan yüz yüze görüşebilme fırsatı

 • Özel sektörel web site çalışması

   

Çekmeköy Bölgesinin Tanıtım Videosunu İzleyebilirsiniz.

 

 

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Çekmeköy Semti hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]