Beykoz Web Tasarım – Buy Media Agency

tuzla web tasarım

Profesyonel ekibimiz ile birlikte Beykoz web tasarım hizmeti sunuyoruz. Beykoz web tasarım alanında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel web tasarım ajansı olarak Beykoz Web Tasarım hizmetlerini uzman ekibimizle beraber üstün kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli Beykoz halkına sunmaktayız. Beykoz Web Tasarım müşterilerini her zaman bir referans olarak görmekte ve hizmetimizi yüksek standartlarda sağlamaktayız. Buymedia olarak her müşteri bizim için yeni bir referans olarak görülmektedir.

Bu sayfada Beykoz web tasarım ile ilgili detaylı açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Başiskele web tasarım
Beykoz web tasarım

Beykoz Web Tasarım

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Beykoz ilçesi gerek bulunduğu konumda yer alan gerek iş olanağı açısından günümüzde yüksek bir öneme sahiptir. Bundan dolayı her geçen gün artan işletme ve üretim tesislerinin tanıtım ve pazarlama ihtiyaçları doğrultusunda Beykoz Web Tasarım alanında Buy Media olarak bizler hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin sağlamış olduğu hizmet ve ürünlerin tanıtımı için Beykoz İnternet Sitesi vb. yapılan araştırmalar sonucunda bizler Beykoz halkına hizmet vermeye başladık. Beykoz Web Sitesi projelerini gerçekleştirirken dikkat ettiğimiz bazı unsurlar vardır. Bu unsurları yazımızda detaylı olarak anlatacağız. Ancak bu unsurlara geçmeden önce kısaca bu paragrafta sizlere bahsetmek istiyoruz.

Bir işletmenin dijital alemde kendi kurumsal kimliğini en doğru şekilde yansıtması çok önemlidir. Bundan dolayı anlaştığımız her müşterinin var ise kurumsal kimlik çalışmalarını bize iletmeleri yok ise Buymedia olarak bizim oluşturacağımız kurumsal kimliği müşterilerimize sunarak Beykoz Web Tasarım projemize başlamayı öneriyoruz.

Profesyonel web tasarım ajansı olarak Beykoz Web Tasarım hizmetlerini uzman ekibimizle beraber üstün kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli Beykoz halkına sunmaktayız. Beykoz Web Tasarım müşterilerini her zaman bir referans olarak görmekte ve hizmetimizi yüksek standartlarda sağlamaktayız. Buymedia olarak her müşteri bizim için yeni bir referans olarak görülmektedir.

Ardından Beykoz Web Sitesi içindeki oluşturduğumuz şablonların ön izlemesini müşterimize sunarak  Kurumsal web tasarım’da yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Her şey yolunda gider ise (müşteri hazırladığımız ön izlemeyi beğenmesi durumunda ) web site’nin kalan bölümleri hızlıca bitirilerek en kısa sürede teslim edilmektedir.

Beykoz Web Tasarım Özellikleri

Beykoz web tasarım özellikleri bir çok etkene bağlı olarak değişmekte olup, müşterinin istekleri doğrultusunda geniş bir web tasarım projesi olabilmektedir. Genel anlamda en basit haliyle bir web sitesi hosting, domain, ssl sertifikasından oluşmaktadır. En temel özellikleri tamamladıktan sonra Beykoz web tasarım müşterisinin isteklerine göre makale yazabilecekleri, video/fotoğraf paylaşabilecekleri, ürünlerini yayınlayabildiği ve form toplayabilecekleri alanlarla dolduruyoruz. Ayırca web sitesi içerisine sosyal medya entegrasyonları ve whatsap entegrasyonu kurarak günümüz teknolojisini müşterilerimize sunuyoruz.  Buymedia Beykoz Web Tasarım müşterilerine desteğini web sitesi tesliminden sonra da devam ettirerek müşterilerini yaşanabilecek olumsuzluklarla baş başa bırakmamaktadır. Ayrıca web sitesi bittikten sonra müşteriye teslim edilen yönetim paneli kullanım kılavuzu ile tamamen kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Web sitesi bittikten sonra müşteri oluşturduğumuz web sitesine olumlu raporu verirse seo optimizasyonu, ADS hesap optimizasyonu gibi ayarlarını gerçekleştirdikten sonra proje bitişini gerçekleştiriyoruz.

Beykoz Web Tasarım Firmaları

Beykoz Web tasarım Firmaları arasında yer alan firmamız üstün hizmet ve kalitesi ile 5 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Beykoz web tasarım firmaları şeklinde araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar sizin kaliteli hizmet alabilmeniz ve oluşabilecek dolandırılma vakalarının önüne geçilmesi bakımından büyük önem arz etmektedir. Bu unsurlardan bazıları şunlardır;

 • Referansların güçlü olması
  • Referansların güçlü olması sizlere güven vereceği gibi daha önceki yapılan web sitelerin işçiliği hakkında bir izlenim bırakmaktadır. Unutmayın size güçlü bir referans sağlayamıyorsa demek ki siz de güçlü bir referans olamayacaksınız
 • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olması
  • Web tasarım ajansının vergi mükellefi olmaması size birden fazla güvenlik sorunu ortaya çıkartmaktadır. Bunlardan bazıları
   • Web sitenize başlamadan önce alınan kapora ücretini almasına rağmen web sitesini açmamak
   • Web siteniz açılsa dahi sonradan çıkacak sorunlarda sizlere destek sağlamaması
 • Sözleşmeli bir hizmet sunması
  • Web tasarım ajansı ile anlaştığınız takdirde sizlerle beraber oluşturacağı sözleşme ile sizleri korumaya alması çok önemlidir. Çünkü anlaşılan tutarın karşısında vereceği hizmetleri sunan bir sözleşme sizin aksi durumlarda yaşanan problemler için yargıya intikal biletiniz olarak görülmektedir.
 • Mutlaka kurumsal bir ajans olmalı
  • kurumsal olmayan web tasarım ajanslarında yaşanacak her hangi bir aksilikte karşınızda bir sorumlu bulamayabilirsiniz
 • Referans ile bulunan web tasarım ajansı
  • Tanıdıklarınız vasıtası ile bulduğunuz ajanslar her zaman diğer ajanslara göre 1 adım önde bulunmaktadır.

Bu unsurlara dikkat edilmesi halinde yaşanacak olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Yada direkt bizleri arayabilirsiniz 🙂

Beykoz Web Tasarım Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 • Beykoz Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Beykoz Web Tasarım fiyatlarımız 1.000₺ ile 2.500₺ arasında olmaktadır. İstemiş olduğunuz özellik ve entegrasyonlara göre bu fiyat yükselip alçalabilir.

 • Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

Web sitenin kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Genelde standart bir web sitesi 2 iş günü içerisinde tamamlanırken daha kapsamlı bir web sitesi 7 iş günü kadar sürebilmektedir.

 • Beykoz Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

Beykoz başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde referanslarımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin birçok kenti ve Almanya gibi ülkelerde de referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Kartal’da Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Miyiz?

Tabii ki, Sizlere hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

Web sitenizi teslim ettikten sonra 1 yıl ücretsiz teknik destek imkanı sunuyoruz.

Beykoz Web Tasarım Firmaları

Beykoz web tasarım firmaları arasında yer alan firmamız gerek kalitesi gerek ise üstün hizmetleri ile 5 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmektedir. İnternet sitesine ihtiyaç duyan işletme sahiplerinin yaptığı araştırmalar sonucu karşısına çıkan Buymedia Agency bugüne kadar bir çok projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır. Sizlere bu yazımızda Beykoz web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimize yardımcı olacağını düşündüğümüz  konuları ele alacağız. Lütfen Beykoz web tasarım firmaları hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayın

Beykoz Web Tasarım Fiyatları

Beykoz Web Tasarım fiyatları konusunda maalesef sizlere net bir şey belirtemiyoruz. Bunun sebebi ise web sitenizin içerisinde istemiş olduğunuz özellikler, entegrasyonlar ve sunucu maliyetleridir. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreçte döviz kurunun sürekli değişmesi sebebi ile fiyatlarımız maliyet açısından değişiklik gösterebilmektedir. Buy Media olarak, Beykoz web tasarım alanında siz değerli müşterilerimize sabit, değişmeyen ve yükselmeyecek fiyatlarımızı sunmak isteriz.

Beykoz Web Tasarım için hazırlamış olduğumuz özel web sitesi fiyatlarımız aşağıdaki gibidir ;

 

Beykoz Web Tasarım alanında hizmet veren Buy Media Agency , 5 yılı aşkın süredir deneyimli uzman kadrosu ile birlikte çalışmaktadır.

Beykoz Web Sitesi Yapan Firmalar

Buymedia Agency olarak Beykoz web sitesi yapan firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Firmamız müşterilerine her daim üstün kalite ve güleryüzlü hizmet ilkesi ile yaklaşmış olup anlaşma sağlanan her müşteriyi yeni bir referans olarak algılamıştır. Bu anlayış ile birlikte Beykoz web sitesi yapan firmalar arasında üst sıralara çıkmış olup 5 yılı aşkın süredir üstün gayretlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Neden Web Tasarım Yaptırmalısınız ?

Başiskele Web Tasarım
Beykoz web tasarım

Başarılı bir web tasarım hizmeti ile internet ortamında kurumsal kimliğinizi göstermek ve kaliteli müşteriler edinmek mümkündür. Hızla gelişmekte olan web tasarım firmalara kendi web sitelerini kurarak hem sanal ortamda müşteri ve prestij yakalamayı hem de firmalar arası rekabetin güçlenmesini sağlamaktadır.

Web sitelerinin öneminin günden güne artması ile birlikte hedef müşteri kitlesine yönelen bir web sitesi için içerik ve tasarım olarak sektöre uyum oldukça önemlidir. Bu açıdan firmaların hedef müşteri kitlesi sadece ulusal değil, uluslararası anlamda da büyüyecektir. 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözülmesine sahip olan web siteleri; beraberinde satış ve pazarlama gelirlerinin artmasını, reklam ve kampanya giderlerinin azalmasını getirecektir.

Buy Media olarak en son tasarım tekniklerini kullanarak müşterilerimizin şirketini temsil edecek profesyonel bir web site tasarlamakta ve özelleştirilmiş web tasarım çözümleri sağlamaktayız. Web tasarım uzmanları ve profesyonel web tasarım araçları ile web sitenizin tasarımının göze çarpıcı şekilde görünmesine yardımcı olmaktayız.

 

 

 

Firmamız Hakkında ; 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

 

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamızın Özellikleri : 

 • Kaliteli, nitelikli ve sürdürülebilir hizmet modeli
 • Teknik destek hizmeti
 • Alanında profesyonel tasarım ve yazılımcılara sahip olması
 • Geniş referans yelpazesi
 • En uygun fiyat seçenekleri
 • Doğrudan yüz yüze görüşebilme fırsatı
 • Özel sektörel web site çalışması
Başiskele Web Tasarım
Beykoz Web Tasarım

İstanbul / Kartal’da bulunan ofisinde hizmet veren buymediagency, Tüm Türkiye’deki işletmelere güvenilir olması açısından, referansları ile yıllarca çalışmış olmasından kaynaklı Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Beykoz Semti hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

 

 

 

 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]