Bakırköy Web Tasarım – Bakırköy Web Sitesi Fiyatları

Bu görsel bakırköy web tasarım konusunda detaylı bilgi vermektedir.

Buy Media Agency Firması olarak, Bakırköy Web Tasarım hizmeti vermekteyiz. Kişi veya Firmaların Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarında üst sıraya çıkmaları, reklam çalışmaları veya seo hizmetleri vb. gibi işlemleri sağlamaları adına en kaliteli hizmeti siz değerli iş ortaklarımıza sunmaya 5 yılı aşkın süredir devam ettirmekteyiz.

Bakırköy web tasarım ile birlikte işletmenizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi müşterilerinize google’da en üst sıralara taşıyarak müşteri potansiyelinizi yükseltebilir ve işletmenizi dijital dünyaya taşımış olabilirsiniz. Her geçen gün rekabet düzeyi artan, ilgi ve alakanın yükseldiği bakırköy web tasarım hizmetini en kaliteli şekilde 5 yılı aşkın süredir İstanbul’da bulunan kurumsal ofisimizde sürdürmekteyiz.

Bulunduğunuz sektörde rakipleriniz internetten müşterilerini buluyor ve işletmelerini bir sonraki seviyeye taşıyor. Siz de hemen bugün profesyonel bir internet sitesi ile sektörünüzde dilediğiniz bölgede, dilediğiniz kelimelerde internet sitenizi en üst sıralara taşıyabilir ve bununla birlikte iş potansiyelinizi 2 kat arttırabilirsiniz.

Sadece google’da reklam vererek veya seo çalışmaları yaparak iş potansiyeliniz arttırmakla birlikte kurumsal altyapılı mail adresleriniz ile çalıştığınız kurumlara/işletmelere kurumsal izlenim sunabilirsiniz. Örneğin info@buymediagency.com gibi kurumsal mail adresleriniz ile dijital dünyaya kurumsal şekilde giriş yapabilirsiniz.

Modern dünyada bilişim teknolojilerinin büyük hızla gelişiyor ve böylece internetin hemen herkesin yaşamına dahil olması, artık her konuda daha fazla kişiye ulaşmayı mümkün kılıyor. Artık mobil cihazlar ile hizmet aldığımız alanlarda tek tuşla ürün alabilir, hizmet alabilir veya usta çağırabiliriz. Bu sebepten dolayı artık işletmenizi internete taşımalı ve rekabete tutunmanız neredeyse zorunlu hale gelmiştir.

Google’da çok uygun fiyatlar ile reklam vererek en üst sıraya çıkabilir, seo çalışması ile birlikte sayfanızı üst sıralara tırmandırabilirsiniz. Bu yazımızda bakırköy web tasarım ile ilgili detaylı bilgilendirmeler ve Google Ads ( Reklamlar ) ve seo çalışmalarını kıyaslayacağız.

Profesyonel bir internet sitesine sahip olmanız için gerekli birkaç madde mevcuttur. Bu maddeleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

 • Web siteniz kurumsal izlenim bırakmalı.
 • Web sitenız hızlı açılmalı.
 • Web siteniz güvenlik sertifikasına sahip olmalı.
 • Web sitenizde bilgileriniz, ürünleriniz, hizmetleriniz vb. açıklayıcı olmalı.

Bu ve bunun gibi birçok maddeyi siz değerli müşterilerimize sağlayarak internet sitenizi bu maddelere yoğunluk vererek açmaktayız.

Bakırköy Web Tasarım firmaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bakırköy Web Tasarım Firmaları

Bakırköy web tasarım firmaları hakkında detaylı bilgi vermemiz gerekiyor ise sizleri en başta uyarmamız gerekmektedir. Bunun sebebi web tasarım sektöründe henüz öğrenci iken kazanç elde etmek isteyen genç arkadaşlarımızın olması. Henüz tecrübe sahibi değilken web sitesi yapmaya çalışıyor, sizin isteklerinizi yerine getiremiyor veya sayfanızı geç teslim ediyor. Birçok müşterimiz daha uygun olması için öğrenci arkadaşlarımıza web sitesi yaptırmış ve daha sonradan maalesef mağdur olmuşlardır.

Ek olarak web tasarım sektöründe birçok dolandırıcı, merdiven altı çalışan şahıslar mevcuttur. Vergi levhası bulunmayan ve sizleri dolandırma amaçlı çalışan şahıslara güvenmemelisiniz. Bir web tasarımcının vergi levhası, işyeri açma belgesi, ofisi veya kurumsal bilgileri olmalıdır. Biz Buy Media Agency firması olarak İstanbul Kartal’da E5 kenarında bulunan ofisimizde 5 yılı aşkın süredir 10’dan fazla personelimiz ile hizmet sunmaktayız.

Web Tasarım, Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Google Reklamları, Instagram ve Facebook Reklamları, SEO çalışmaları vb. gibi birçok alanda uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize dijital dünyaya giriş esnasında en uygun fiyat garantisi ile çalışan profesyonel bir web tasarım ajansıyız.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için “Hakkımızda” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bakırköy Web Tasarım Fiyatları
Bakırköy Web Tasarım Fiyatları

Bakırköy Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım fiyatları birçok madde ve özelliğe bakıldığında değişkenlik gösterebilmektedir.Bu özellikleri sıralamak gerekirse eğer;

 • Alan Adı (Domain)
 • Sunucu(Hosting)
 • SSL Sertifikası(Güvenlik Sertifikası)
 • İstenilen özellikler
 • Yabancı Dil Özellikleri
 • Kredi Kartı Entegrasyonu

vb. gibi etkenlerden dolayı net bir fiyat verilmez. Fakat bir internet sitesi ile müşterilerinizi google’dan bulmak istiyorsanız, firmanızı kurumsal gözükmesini istiyorsanız aşağıdaki yer alan paketleri tercih edebilirsiniz. Özel projeler için bizlerle iletişime geçiniz.

İstediğiniz web sitesi üzerinden satış yapmak istiyorsanız, kredi kartı ile ödeme almak istiyorsanız E-Ticaret Siteleri sayfamızı ziyaret etmenizi önermekteyiz.

PaketPeşin Fiyat12 Ay Taksitli Fiyat
Başlangıç Paketi1.499₺1.712₺
Gelişmiş Paketi1.999₺2.298₺
Profesyonel Paketi2.4992.873₺

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Taksit imkanı yalnızca kredi kartlarında geçerlidir.

Bakırköy Web Tasarım Yapan Firmalar

Buymedia Agency olarak Bakırköy web sitesi yapan firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Firmamız müşterilerine her daim üstün kalite ve güleryüzlü hizmet ilkesi ile yaklaşmış olup anlaşma sağlanan her müşteriyi yeni bir referans olarak algılamıştır. Bu anlayış ile birlikte Kartal web sitesi yapan firmalar arasında üst sıralara çıkmış olup 5 yılı aşkın süredir üstün gayretlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Vermiş Olduğumuz Hizmetlerimiz

 • Web Tasarım : Web Tasarım sektöründe deneyimli personellerimiz ile birlikte 5 yılı aşkın süredir çalışmalar yapmaktayız.
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı : Firmanızı en iyi şekilde yansıtan kurumsal kimlik çalışmaları yapmaktayız.
 • Sosyal Medya Danışmanlık ve Yönetimi : Sosyal Medya hesaplarınızı kurumsal şekilde yönetiyoruz.
 • Seo Çalışmaları : Web sitenizi seo uyumlu hale getiriyor ve çalışmaları sürdürüyoruz.
 • Logo Tasarımları : Firmanızı tanıtan eşsiz bir logo tasarımı yapıyoruz.
 • Mobil Uygulama : Sitenizi dilerseniz mobil uygulamaya çeviriyoruz.
 • E-Ticaret : E-Ticaret alanında hem yazılım hem de danışmanlık olarak hizmet veriyoruz.
 • Google Reklamları : Google’da en üstte çıkmanız için danışmanlık ve çalışma sunuyoruz.

Firmamızın Hakkında 

BuyMedia Agency firması profesyonel internet çözümleri sunmaktadır. Müşteri öncelikli hizmet anlayışı, her daim tatmin edici hizmetleri ile ilk seçenek olmayı hedefler. Siz değerli iş ortaklarımızın müşteri potansiyelini artırmak ve maksimum kazanca ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

Web tasarım, web yazılım, arama motorları optimizasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamızın Özellikleri : 

 • Kaliteli, nitelikli ve sürdürülebilir hizmet modeli
 • Teknik destek hizmeti
 • Alanında profesyonel tasarım ve yazılımcılara sahip olması
 • Geniş referans yelpazesi
 • En uygun fiyat seçenekleri
 • Doğrudan yüz yüze görüşebilme fırsatı
 • Özel sektörel web site çalışması

 

Buraya Tıklayarak bizi arayabilirsiniz > Hemen Ara

Buraya Tıklayarak Bize Whatsapp’tan Mesaj Atabilirsiniz. > Hemen Mesaj At

Buraya Tıklayarak Ofisimizi İnceleyebilir ve Ziyaret Edebilirsiniz > Yol Tarifi Al

Kartal İlçesi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Puan Seçin
[Total: 0 Average: 0]